Eldermoon wydaje singiel i animowany teledysk do „Past Life”, oczekując na jego drugą EPkę

Brazylijski zespół metalowy Eldermoon wydał nowy singiel i animowany teledysk „Past Life”. Wciąż wstrząśnięty wielkimi reperkusjami, jakie uzyskała ich EPka “We Are Lost No More” i poprzednie utwory audiowizualne, zespół spodziewa się wraz z “Past Life” wydaniem nowej EPki, która powinna zostać ogłoszona wkrótce.

Teledysk do „Past Life” został wyprodukowany przez Hell Alliance, animacją i animacją kierował Allan Estalk, a ilustracją i animacją poklatkową wykonał Fábio Enriconi, a głównym celem jest zademonstrowanie konsekwencji naszych działań i ich niszczycielskiego efektu. może mieć w naszym życiu. W tym celu przedstawiono trzy różne historie, w których każda postać nosi w sobie poczucie winy z powodu swoich wyborów. Nadużywanie alkoholu, przemoc fizyczna i brak szacunku to tylko niektóre z czynów używanych do określenia temperamentu każdej postaci. Jednocześnie, gdy bohaterowie są przedstawiani w sposób negatywny, w pewnych momentach można dostrzec żal i wyrzuty sumienia z powodu własnych postaw. Nie da się tego jednak wymazać z ich historii, co sprawia, że ​​każdy z nich nosi blizny do końca życia. Podczas teledysku można dostrzec obecność śmierci zbliżającej się do każdej postaci, jednocześnie podążając w kierunku tragicznych zakończeń, które kończą teledysk.

Alex Biembengut, wokalista Eldermoon, skomentował wydanie „Past Life”:

„Jako wokalista i wykonawca, jednym z moich priorytetów jest przekazywanie uczuć za pomocą każdej techniki i nie inaczej było z „Past Life”. W moim wokalu, czasem w rytmie, czasem asymetrycznym w czasie i tonie, wyrażam „surową” furię i realizację, która wraz z całym instrumentarium tworzy intensywną, ale rytmiczną atmosferę, dzięki której słuchacz wchodzi w dźwięk jako podróż i poznaj jego istotę”.

Posłuchaj też singla z „Past Life”:

<link_spotify_past_life>

Eldermoon to brazylijski zespół metalowy z miasta Kurytyba założony w 2019 roku, charakteryzujący się naturalnym skrzyżowaniem ścieżek Heavy Metalu, Metalcore i Melodic Death Metalu, z wokalem, który waha się od gardłowego po melodyjny, sesje muzyczne podkreślające basy, perkusje i pojedynki gitar w solówkach i z zapadającymi w pamięć riffami. Eldermoon tworzą wokalista Alex Biembengut, gitarzyści Matheus Gonçalves i Allan Estalk, basista Fabio Conelli i perkusista Lucas Lorenzetti.

W oczekiwaniu na ogłoszenie kolejnego wydawnictwa zespołu posłuchajcie debiutanckiej EP-ki Eldemoon 2021 „We Are Lost No More”:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!