Anna of the North zapowiada nowy krążek “Crazy Life”!!!

Anna of the North ogłasza nadejście trzeciego studyjnego albumu „Crazy Life”, który ukaże się 4 listopada nakładem wytwórni Play It Again Sam.  Zawierający 11 utworów krążek, jest dziełem ukazującym wewnętrzny proces podróży Anny of the North na przestrzeni lat.

„Crazy Life” przekracza zdolność norweskiej artystki do znajdowania komfortu w bezbronności, zapraszając słuchaczy do jej świata i ilustrując dokładnie jak to się robi.

„Nobody” to kolejny zwiastun nowego krążka, to melancholijna  piosenka o poczuciu tęsknoty za kimś.

Dołączając do grona “Bird Sing”, “Dandelion” i “Meteorite”, najnowszy utwór kontynuuje podróż Anny, która buduje swój własny dom i zaprasza do odwiedzin. Podczas gdy “Dandelion” wprowadził widzów do salonu Anny, wraz z jej puszystym psem i kwitnącymi roślinami, “Bird Sing” uchwycił obraz bezpośrednio za oknem sypialni, dając 360-cio stopniowe spojrzenie na jej mieszkanie. “Nobody” ukazuje surową sypialnię z nieuporządkowanym łóżkiem i resztkami płatków śniadaniowych. Projekt wizualny albumu powstał we współpracy z australijską projektantką Montaną Kitching, która ożywiła każdy obraz, a dom w całości fani będą mogli zobaczyć 4 listopada.

Anna of the North porusza emocjonalnie bez względu na kontynent, współpracowników czy gatunek. Jej kariera zaczęła niespodziewanie nabierać tempa: od zdobycia norweskiej nagrody Grammy za utwór “Dream Girl” po synchronizację z iPadem i Netflixem, a także supportowanie Katy Perry na pierwszym w historii festiwalu Zoomtopia. Anna of the North jest jedyną artystką, która wystąpiła we wszystkich trzech filmach z serii “To All The Boys I’ve Loved Before”, szybko zdobywając popularność na Spotify i trafiając na listy przebojów iTunes w ponad 30 krajach. Niewielu współczesnych artystów czuje się tak dobrze, pracując z Tylerem The Creatorem (Anna użyczyła wokalu do dwóch utworów na płycie “Flower Boy” obok Franka Oceana, Steve’a Lacy’ego i Rexa Orange County), jak w duecie z Rejjie Snow czy w trasie z Andersonem Paakiem. Wszystko to doprowadziło ją do miejsca, w którym znajduje się teraz: gwiazda popu i nieustraszona młoda kobieta, która chce uczynić rok 2022 swoim rokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!