SUM41 zagrali fantastyczny koncert!

Sum 41 to wśród młodzieży dojrzewającej we wczesnych latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, jeden z najbardziej znanych punk rockowych zespołów na świecie. Ich „Sick of Everyone” było muzycznym tłem dla niejednego skatera i zbuntowanego nastolatka. Grupa wystąpiła w warszawskiej hali Expo XXI. Gościem specjalnym koncertu była grupa Simple Plan.

Podsumowując ponad 24-letnią karierę zespołu z ponad 15 milionami albumów sprzedanych na całym świecie, wielokrotnie pojawiających się na liście Billboard, nominowanych do nagrody Grammy, nagrodzonych dwiema Juno Awards (7 nominacji), statuetką Kerrang! Awards z 2002 roku oraz licznymi nagrodami Alternative Press Music Awards, niewątpliwie można stwierdzić, że Sum 41 zasługuje na miano prawdziwego zespołu rockowego – bezkompromisowego i nie mającego zamiaru zwalniać ani na chwilę.

Osobiście nie widziałem ich jeszcze na żywo i trochę się obawiałem czy to co zobaczę będzie tym samym co zapamiętałem z czasów młodości. I muszę przyznać, że takiego ognia wykonaniu i Simple Plan i Sum41 się spodziewałem. Mógłbym tu wiele frazesów napisać ale kto był ten wie, kogo nie było niech żałuje. Koncert był fantastyczny i już czekam na kolejny.

foto: Pawel Rychter Photography

One thought on “SUM41 zagrali fantastyczny koncert!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!