Kerala Dust z wiosennymi koncertami w Polsce!

Kerala Dust z wiosennymi koncertami w Polsce! Brytyjska grupa zagra w Poznaniu, Wrocławiu
i Warszawie w marcu 2023. 

Kerala Dust to brytyjska grupa założona w 2016 roku w Londynie. Brzmienie zespołu łączy w sobie elementy psychodelicznego rocka, bluesa i techno, tworząc muzykę, która jest wręcz idealna do nocnych podróży autem. Już wiosną muzyków będzie można usłyszeć na żywo podczas trzech koncertach – bilety są już w sprzedaży.

Zespół wyróżnia się charakterystycznymi występami na żywo, podczas których reinterpretuje dźwięki nagrane przez siebie w studiu i rozkłada je na czynniki pierwsze. Dzięki temu każdy utwór Kerala Dust w wersji live zmienia swoje oblicze w bardziej organiczne i sprawia, że ma się ochotę tonąć w tych dźwiękach do samego rana. Na co dzień muzycy pracują w studiu nagraniowym w Berlinie, w którym powstał ich pierwszy album “Light, West” z 2020 roku.

Od pierwszej trasy w 2017 roku Kerala Dust zagrali ponad 150 razy na żywo w USA, Europie, Meksyku, Rosji, Turcji i wielu innych krajach. Ich lista festiwalowych i klubowych występów stale się powiększa. W końcu nadszedł czas na kolejne koncerty w Polsce! Zagrają 23 marca w klubie Próżność (Poznań), 24 marca w klubie Akademia (Wrocław) i 25 marca w Pradze Centrum (Warszawa).

>> Szczegóły i bilety <<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!