NOSOWSKA ODŚWIEŻA HIT ZESPOŁU ZAKOPOWER W RAMACH AKCJI KAYAX XX REWORK

Do akcji Kayax XX Rework, która świętuje XX-lecie wytwórni Kayax, dołącza sama NOSOWSKA. Artystka postanowiła przygotować zaskakujący rework wielkiego hitu zespołu Zakopower “Boso”.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan oraz Kayah w duecie z Julią Wieniawą.

W tym tygodniu do akcji dołączył zespół Muchy, który w czwartek wydał swoją wersję przeboju Marii Peszek “Moje miasto”, a dziś swój rework prezentuje NOSOWSKA. Artystka przygotowała nową wersję wielkiego hitu zespołu Zakopower “Boso”. Utwór został wydany w 2011 roku i promował trzeci album zespołu o tym samym tytule. Autorami tekstu są Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Bartłomiej Kudasik, a muzykę skomponował Mateusz Pospieszalski. Swoją poruszającą wersję NOSOWSKA stworzyła we współpracy z Pawłem Krawczykiem.

Zobacz visual do utworu “Boso (Kayax XX Rework)”:

Utworowi towarzyszy visual, w którym gościnnie występuje Sebastian Karpiel-Bułecka.

To nie koniec akcji Kayax XX Rework. Już wkrótce ukażą się kolejne single,a zwieńczeniem świętowania XX-lecia Kayaxu będzie składanka, na której znajdą się wszystkie wydane utwory. Premiera pod koniec roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!