Strefa Poleca : Po wielu latach zespół HAPPYSAD powraca do Klubu Studio!

15 Października zespół Happysad wystąpi w Klubie Studio .

Otwarcie bram: 19:00

Start koncertu: 20:00

Bilety:

Ulgowe – 79zł I pula / 89zł II pula

Normalne – 89 zł I pula / 99zł II pula

Balkon – 110 zł I pula / 130 zł II pula

Bilety już dostępne:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/happysad-koncert-2022/?partner=academica&promotion=active&fbclid=IwAR176Oo8TC-VVT6YNsvzjbpR5cIykkHV-EyVpdkyAbyS-XvPu16tUFgCwFY

 

https://ticketclub.pl/koncerty/happysad-klub-studio-krakow-1957/?fbclid=IwAR3rkAFAc1M_Eo9j_wHyzrNEFYsXzi34HekWvEEuug6CaFMKskWE2D5KDYE

 

https://www.biletomat.pl/pop-rock/happysad-krakow-11613/?fbclid=IwAR1zpohymNpzoYnoJMgQlt8YqXdLgDLVvn1crIUgzFJUExeW-QI33c3Nt7c

 

Bilety w wersji kolekcjonerskiej dostępne stacjonarnie w Klubie Studio (Witolda Budryka 4) w godzinach otwarcia: codziennie od 12:00 do 00:00.

____________________________________________________________________________

ZWIERZ TOUR to nazwa jesiennej trasy zespołu Happysad.

Po pięciu miesiącach spędzonych w plenerach wracają do klubów, by zaprezentować na żywo premierową piosenkę oraz specjalny zestaw utworów.

ZWIERZ TOUR to seria koncertów, podczas których na żywo wybrzmią utwory najbardziej aktualne, dystopijne, każące zastanowić się nad kondycją planety i człowieka, podskórnie i wprost odczuwającego zachodzące zmiany, zagrożenie i schyłek pewnego porządku Świata.

ZWIERZ TOUR to utwory nieokiełznane, energiczne, głośne pozwalające wykrzyczeć, wyrzucić z siebie lęk, obawę, strach.

Tuż przed startem trasy ZWIERZ TOUR zespół zaprezentuje nowy utwór ZWIERZ wraz z towarzyszącym mu teledyskiem.

_______________

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, o czym najlepiej świadczą takie przeboje jak: ‘Zanim pójdę’, ‘Mów mi dobrze’, ‘Łydka’ czy ‘Taką wodą być’. Grupa od ponad 20 lat regularnie wydaje płyty i koncertuje, nieprzerwanie zyskując nowych fanów.

Rok 2021 obfitował w serię wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia działalności zespołu. Happysad wydał jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo “Odrzutowce i kowery”, a jesienią swoją premierę miała także książka Żanety Gotowalskiej “Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad”. Zespół hucznie świętował także dwie dekady swojej aktywności scenicznej w trakcie licznych występów na żywo.

Przeczuwamy – ba! Mamy pewność, że to będzie jeden z tych koncertów, które na długo zostają w pamięci i energetycznie wręcz doładowują na naprawdę wysokich rejestrach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!