NAJNOWSZY SINGIEL THE FREEDOM BIRDS

Brzask – to piosenka, która w nostalgiczny sposób przedstawia intymną relację dwojga kochanków w świecie, w jakim dominuje fizyczność odarta z piękna i romantyzmu. Opisana historia ma miejsce o poranku, z dala od zgiełku. Skupia się na subtelności i uczuciach, które tak często pozostają niedostrzegane, kiedy jesteśmy wciągnięci w wir codzienności, przeżywając każdy kolejny dzień jak ten poprzedni.

Bio:

The Freedom Birds to zespół, który można określić jako mieszankę wybuchową wielu stylów muzycznych, głównie rocka doprawionego szczyptą alternatywy i pop’u.

Muzyka jaką tworzą jest wypadkową różnej wrażliwości ukształtowanej od młodzieńczego buntu po kryzys wieku średniego. Tworzą z pasji i wewnętrznej potrzeby. Muzyka ich uskrzydla, daje życiową wolność i sens, gwarantuje bezpieczny azyl chroniący przed współczesnym dziwnym światem. Dlatego nazywają się The Freedom Birds – ptaki wolności! Chętnie sięgają do korzeni, oczywiście nie zamykając się jedynie w nich. W The Freedom Birds usłyszycie dużo gitarowego analogowego brzmienia, wzmocnionego fundamentem tradycyjnej sekcji rytmicznej, z domieszką elektroniki.
A wszystko dopełnia niebanalny i charyzmatyczny wokalista, dla którego scena jest jedynym słusznym żywiołem.

——————————————————————————
Poprzedni singiel “Szary człowiek” napisany wspólnie z Moniką Mimi Wydrzyńską a wyprodukowany przez Patricka The Pana gościł m.in. na antenach: Radio Opole, Radio Kraków, Radio Rzeszów, PR “Czwórka”, PR “Trójka”, 357, Radio SOK, Rockserwis FM, Radio Lublin, Rado Łódź.

Od wielu miesięcy są też obecni na listach przebojów: Radio Opole, Radio SOK, Radio Orbit, Polska Muzyka Alternatywna zajmując wysokie pozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!