Audio Video Show 2022 – powrót w wielkim stylu!

Po latach pandemicznej przerwy ulubiona impreza fanów dobrego dźwięku wraca w wielkim stylu! W dniach 28-30 października Audio Video Show 2022 ponownie zagości na PGE Narodowym oraz w warszawskich hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip. Na odwiedzających czeka: 160 sal prezentacyjnych, 600 marek, ponad 150 wystawców oraz 3 dni audiofilskiego szaleństwa.

 

Do startu 24. edycji Audio Video Show – drugiej co do wielkości w wystawy sprzętu audio i video oraz kina domowego w Europie – zostało trzydzieści siedem dni. 150 wystawców już czyni przygotowania do montażu 600 marek w lożach PGE Narodowego i apartamentach hoteli Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip. Audio Video Show od lat szczyci się bowiem tym, że odwiedzający mogą nie tylko obejrzeć najnowsze urządzenia audio i video: słuchawki, telewizory, projektory, głośniki, urządzenia i systemy audio od 100 zł do 5 milionów złotych, ale osobiście zapoznać się z ich możliwościami.

Na Audio Video Show słucha się i ogląda bez presji czasu, porównuje możliwości urządzeń ze wszystkich pułapów cenowych, poznaje najdroższy sprzęt na świecie, często sprowadzony do Polski tylko na tę okazję albo przegląda setki czarnych płyt na największej giełdzie winyli w kraju i przy okazji kupuje „białe kruki.” To czas na delektowanie się dźwiękiem w warunkach zbliżonych do domowych, miejsce rozmów o muzyce i obrazie w najwyżej jakości, wymianę poglądów na seminariach i prelekcjach. Na wystawie już tradycyjnie gośćmi specjalnymi są dziennikarze muzyczni i pasjonaci dobrego dźwięku, a artyści podpisują swoje najnowsze płyty. W tym roku swoją obecność  zapowiedzieli: Piotr Metz, Hirek Wrona, Wojciech Padjas czy Tomasz Raczek, a Audio Video Show 2022 dopiero odkrywa pierwsze karty atrakcji.

„Cieszymy się niezmiernie, że wracamy po latach pandemicznej przerwy

 

w doborowym składzie, z nową energią i jeszcze większą ofertą wystawową dla zwiedzających. Restart eventu po trzech latach przerwy jest zawsze wyzwaniem, ale dzięki ugruntowanej pozycji Audio Video Show na rynku impreza wraca w pełnej skali, z kompletem wystawców polskich i zagranicznych. Mamy nadzieję, że 24. edycja wystawy będzie okazją nie tylko do zaprezentowania nowości rynkowych z dziedziny audio, video czy kina domowego, ale też do próby odpowiedzi na pytania, jak zmieniły się w czasie pandemii preferencje miłośników audio i co ma do zaproponowania miłośnikom dobrego dźwięku rynek muzyczny” – powiedział Adam Mokrzycki, pomysłodawca i organizator wystawy.

Jak co roku na Audio Video Show nie zabraknie premierowych spotkań z muzykami, wykładów znanych osobistości ze świata dobrego dźwięku i obrazu, czy największej w Polsce strefy słuchawek.

Wystawę wpierają medialnie: magazyn Audio, Audio-Video, HiFi i Muzyka, Radio Eska, Radio Eska Rock, Wirtualna Polska, Związek Producentów Audio i Video oraz Roon – producent oprogramowania do zarządzania muzyką z różnych źródeł, stworzonego z myślą o audiofilach i stawiającego nacisk na bezkompromisową jakość dźwięku. Aplikacja Roon pozwala odtwarzać treści audio wysokiej rozdzielczości, zarówno z zasobów lokalnych, jak i z wiodących serwisów streamingowych.

 

Audio Video Show 2022 odbędzie się w dniach:

Piątek, 28 października 2022

12:00 – 20:00

Sobota, 29 października 2022

10:00 – 20:00

Niedziela, 30 października 2022

10:00 – 18:00

 

Lokalizacje wystawy:

PGE Narodowy

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

Warszawa

Hotel Radisson Blu Sobieski

Plac Artura Zawiszy 1

Warszawa

Hotel Golden Tulip

  1. Towarowa 2

Warszawa

 

Więcej informacji: www.avshow.pl

INSTAGRAM > instagram.com/avshow/
YOUTUBE > www.youtube.com/channel/UC0eTWED9POT8o1GzKMdITOw

FACEBOOK > www.facebook.com/pages/Audio-Video-Show/406168479455031

 

Zapraszamy wszystkich na Strefę Słuchawek podczas Audio Video Show 2022. 

Jak zwykle strefa zlokalizowana jest na Stadionie Narodowym.

Targi w tym roku odbywają się w dniach 28-30 października.

Więcej dowiedzieć się można na: https://audioshow.pl/pl/main

 

 

W tym roku będzie jak zwykle sporo sprzętu do odsłuchu. Oczywiście same targi nie są najlepszym miejscem do wystarczającego zapoznania  ze sprzętem dlatego zapraszamy do  sklepów MP3Store oraz HiFiPRO.

 

Po dwóch latach przerwy dawka atrakcji będzie potrójna. Postaramy się Wam przybliżyć to co będziecie mogli spotkać w Strefie Słuchawek.  Do Zobaczenia !

strefa-proo.png

Audio Video Show 2022, PGE Narodowy, Warsaw, October 28 2022 | AllEvents.in

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!