Pola Rise zaskakuje pierwszym singlem po polsku!

CHYBA to pierwszy polskojęzyczny utwór w dorobku Artystki. Piosenka jest zupełnie nowym etapem w jej dotychczasowej karierze. To kontynuacja charakterystycznego stylu Poli, jednak w nowoczesnym i bardzo emocjonalnym wydaniu.

Pola Rise dała się poznać jako artystka wielowymiarowa, z własnym, rozpoznawalnym brzmieniem i charakterem. Po świetnie przyjętym debiucie ANYWHERE BUT HERE i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie
TO THE BONE w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim.
To bez wątpienia jeden z kluczowych momentów w karierze artystki.

Pola Rise CHYBA to historia o wewnętrznej walce. Rezygnacji z wyznaczonych celów pod wpływem strachu i lęku.

“Można bać się różnych rzeczy. Tych znaczących, ale też tych prozaicznych. Śmierci, choroby albo wyjścia z domu i konfrontacji ze światem. Ja boję się codziennie. Każda sekunda wypełniona jest obawami. Najbardziej chyba boję się odrzucenia i poczucia bycia niewystarczającą. Dotarłam do momentu, w którym postanowiłam przezwyciężyć strach i szczerze opowiedzieć o tym, co działo się w mojej głowie przez ostatnie miesiące.”

Utwór CHYBA powstał we współpracy z Marcinem Borsem , producentem oraz Rafałem Olewnickim, kompozytorem i perkusistą zespołu Poli.

Wraz z singlem pojawia się intrygujące wideo, które w nowatorski sposób pokazuje problem wyobcowania i niedopasowania do współczesnego świata. Autorem animacji jest Dawid Herda, a reżyserką i autorką pomysłu sama Artystka.

fot.Marta Surovy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!