Zespół HORTA & Anja Orthodox w Mistycznym utworze “Zegar”

Czym jest śmierć i przemijanie? Zapewne dla każdego z nas jest zagadką…Utwór Zegar wprowadza w swoistą szczelinę pomiędzy istnieniem a niebytem. Nakłania słuchacza do zatrzymania się, skupieniu na tu i teraz, kontemplowaniu tej chwili.

“Zegar” jest drugim singlem zespołu Horta;enigmatycznych muzyków w skladzie:

Jacek Horta, Adam Najman, Tomasz Jagiełowicz, Łukasz Kufa, Arkady Ptak –tworzących pure rock z elementami elektroniki –Niesposób nie zwrócić na nich uwagi… Ekscentryczne makijaże jak ich stroje,scalaja się z muzyką oddając spektakularne wrażenia. Jak sami mówią o sobie:

„ Tworzymy rockowy kolektyw artystyczny stawiający na teatralność, łączący formy klasyczne z nowoczesnością “ –co widać w każdym ich koncertowym wykonaniu.

Wokal Frontmana Horta w połączeniu z przepięknym sopranem Anji Orthodox-wokalistki zespołu Closterkeller –tworzą niezwykłą kompozycję, która chwyta za zmysły jak podmuch delikatnego wiatru i wnika we wnętrze odbiorcy.

 

One thought on “Zespół HORTA & Anja Orthodox w Mistycznym utworze “Zegar”

  1. Już dawno nie widziałam tak nachalnej i tak upartej promocji przez zdawałoby się poważną wokalistkę poważnego zespołu, tak słabego i niepotrzebnego na polskim rynku koszmarku jak Horta. Czy to przez syna, który wali tam w bębny? Od miesięcy strach zaglądać na sociale Anji, bo co trzeci post to ten typek lub o tym typku lub z tym typkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!