Sara James ponownie interpretuje „Rocket Man”

Po wspaniałym występie w „America’s Got Talent” młoda wokalistka raz jeszcze prezentuje fanom swoją wersję utworu Eltona Johna, tym razem dostepną w serwisach streamingowych.

Niedawne sukcesy Sary James w amerykańskiej edycji popularnego show wzbudziły ogromne zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale i w wielu innych krajach na całym świecie, o czym świadczą wielomilionowe odtworzenia wszystkich konkursowych występów Polki w serwisie YouTube. Sara chcąc spełnić oczekiwania swojego coraz większego grona słuchaczy, postanowiła udostępnić swoją wersję „Rocket Man” także w serwisach streamingowych.
Rocket Man” to kultowy utwór brytyjskiego wokalisty Eltona Johna, który Sara wykonała w półfinale amerykańskiej edycji „Got Talent”. Tak nietuzinkowy wybór utworu spotkał się z dużym uznaniem jurorów programu oraz telewidzów, a sama Sara wielokrotnie podkreślała, że bardzo dobrze czuła się w tym właśnie repertuarze.
W serwisie Spotify można także od niedawna posłuchać utworu „lovely”, oryginalnie wykonywanego przez Billie Eilish. To właśnie dzięki tej piosence Sara skradła serca jurorów i widzów podczas castingów do programu. Utwór został zarejestrowany w ramach Spotify Singles, a Sara była pierwszą polską artystką zaproszoną do programu.
Utwór „Rocket Man” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!