Kosmiczny Koncert – Paktofonika

HIP-HOPOWY POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI: PAKTOFONIKA PO 20-TU LATACH ZNOWU NA SCENIE. 2 KONCERTY W KATOWICACH – 10.12.2022 i 11.12.2022 – KATOWICE – SPODEK

Już 10 i 11 Grudnia odbędzie się długo oczekiwany koncert Paktofoniki w ramach cyklu wydarzeń „kosmiczny koncert” dedykowany katowickiej Hali Spodek. To jedyna okazja, aby uczestniczyć w koncercie nawiązującym do historycznego koncertu z 2003 roku. 

 

Będzie to wyjątkowa retrospekcja oprawiona piękną wizualizacją w takiej formie, jakiej na polskiej scenie rapowej jeszcze nie było!  Bilety na niedzielny koncert są jeszcze dostępne w Going oraz na stronie wydarzenia.

 

Kulminacyjnym momentem wydarzenia, które przeniesie nas wszystkich w hip-hopową podróż do przeszłości będzie koncert PAKTOFONIKI z okazji XXII-lecia debiutu. Rahim i Fokus, wraz z specjalnie zaproszonymi gośćmi wykonają utwory z “Kinematografii” oraz “Archiwum Kinematografii”.

 

O atmosferę wielkiego rapowego święta, zadbają autorzy największych klasyków, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki współczesnej, a z których cytaty weszły do codziennej mowy milionów Polaków.

 

Wieczór rozpocznie się mocnym uderzeniem. MOLESTA EWENEMENT wystąpi w pełnym składzie. Włodi, Vienio, Pelson, Wilku oraz DJ B przypomną jak, i czym żyły wszystkie osiedla w Polsce na przełomie wieków, i dlaczego “Skandal” jest do dziś jednym z najbardziej wpływowych albumów na polskiej scenie hip-hopowej.

 

Obchodzący dwudziestolecie swojego albumu “30 minut z życia” O.S.T.R. pokaże widzom dlaczego od dwóch dekad jest niekoronowanym królem freestylu.

Ponadto, raper przypomni Wam największe hity ze swojego debiutanckiego – również jubileuszowego – albumu “Masz to jak w banku”, którym zrewolucjonizował pojęcie “flow” na rodzimej scenie.

 

W podróż na polskie podwórka lat dziewięćdziesiątych, zabiorą Was niekwestionowani pionierzy rapu w Polsce – WZGÓRZE YA-PA 3. Kielecka ekipa, zatacza koło powracając do katowickiego Spodka, miejsca gdzie za sprawą wygranych w 1995 roku “Odjazdów” rozpoczęła się ich wielka kariera.

 

Organizatorem cyklu Kosmiczny Koncert jest MegaClub Events.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Katowice.

Wyłączną dystrybucję biletów prowadzi Going. oraz Empik Bilety.

 

Więcej informacji: hIps://bit.ly/KosmicznyKoncert oraz www.kosmicznykoncert.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!