Rozmowa z Grzegorzem Nawrockim

Grzegorz Nawrocki, muzyk- weteran , gitarzysta, który tworzy muzykę z potrzeby serca. Jego utwory są próbą odnalezienia piękna i sensu w rozpadającym się, brutalnym świecie.

Jego nowy album pod tytułem „Moja mama ma depresję i siedem innych piosenek o miłości” wydany 15 Listopada tego roku to także utwory promowane niedawno na koncercie w Warszawie 18 Listopada w Barze Łysy Pingwin. Grzegorz Nawrocki zwraca w kompozycjach uwagę na różne aspekty codzienności życia. Jego utwory mogą być leczące myśli, może słuchając doznaje się lekkiej terapii lub po prostu refleksji. Dotykając przy tym gdzieś prawdy, pomiędzy złożonością problemów życia każdego człowieka.

Jeśli chcecie usłyszeć jak wyglądały początki działalności muzycznej artysty? Z kim grał w pierwszym zespole w Berlinie. Co łączy go muzycznie z Olafem Deriglasoffem? Jaki jest dla ludzi? Co inspiruje go pisząc swoje piosenki? O czym często rozmyśla muzyk, z zawodu filozof, stolarz? Tego i jeszcze więcej dowiecie się z naszego wywiadu. Zapraszamy!

Rozmawiał: Piotr Siedlecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!