Kyndra wydaje śmiały, epicki debiutancki album koncepcyjny „Visions and Voices”

„Visions and Voices”, długo oczekiwany debiutancki album brazylijskiego power metalowego zespołu Kyndra, jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i wprowadza nas w epicką i apokaliptyczną podróż opowiedzianą poprzez album koncepcyjny. Album został wyprodukowany przez znanego muzyka i producenta muzycznego, Thiago Bianchi (Noturnall, ex-Shaman), z Fusão Studios.

Posłuchaj albumu „Visions and Voices”, który ukazał się 11 listopada:

„To praca wielu lat i spełnienie marzeń wszystkich zaangażowanych osób” – skomentował wydanie albumu klawiszowiec zespołu William Tassi.

„Koncept „Wizji i głosów” opowiada historię zwykłego człowieka, nękanego wielkimi trudnościami w życiu codziennym, który jednak podczas swoich snów żył zupełnie odwrotną rzeczywistością, zaproszony przez anioła, by poprowadził armię aniołów w wojna między wymiarem fizycznym i duchowym”, ujawnia gitarzysta zespołu, Pablo Martins.

Za pośrednictwem kanału zespołu na YouTube można sprawdzić filmy z tekstami utworów z albumu i zagłębić się w koncept albumu. Zobacz wideo z tekstem utworu „Angel of War” poniżej:

Kyndra to brazylijski zespół power metalowy powstały w 2015 roku, zainspirowany takimi zespołami jak Andre Matos, Angra, Shaman czy Stratovarius, umieszczając w swojej muzyce swoje nawiązania nie rezygnując z oryginalności wspaniałej i inspirującej muzykalności. Zespół zaczął zdobywać uznanie zwłaszcza dzięki występom na żywo na renomowanych koncertach i imprezach w swoim kraju, grając wraz z klasycznymi zespołami metalowymi, takimi jak Sonata Arctica, Angra, Andre Matos i Edu Falaschi.

Zespół ma wokal Zeh Dominato, gitary braci Pablo i Mike Martins, bas Carlos Gouvêa, Rich Rodrigues na perkusji i William Tassi, założyciel zespołu, na klawiszach.

Śledź @kyndraofficial na Instagramie, aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami od Kyndry na temat tego niesamowitego wydania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!