„Z CEGIEŁ I ŁEZ” TO KOLEJNA, PO „BYŁO MINĘŁO” PROPOZYCJA OD ANNY WYSZKONI PROMUJĄCA JEJ NOWY ALBUM POD TYM SAMYM TYTUŁEM.

Tak o singlu mówi Anna Wyszkoni: 

„Kiedy pierwszy raz usłyszałam demo tej piosenki, od razu urzekła mnie swoim tekstem i piękną melodią. Ma w sobie tajemnicę, nastrój, przesłanie, czyli wszystko to, czego sama szukam w muzyce. Po nagraniu jej z moim zespołem nie miałam wątpliwości, że chcę, by trafiła do szerszej publiczności. Postanowiłam również, że tak zatytułuję cały album, bo te słowa, moim zdaniem, idealnie obrazują życie niejednego z nas. Życie składa się z trudności i „cegieł”, ale i łez – czasem szczęścia i wzruszenia, a czasem rozpaczy. Choć generalnie ciągle trzymam się myśli, że życie jest w porządku!

Mam nadzieję, że każda z moich nowych piosenek trafi do serc mojej publiczności, bo to dla mnie bardzo ważna i bardzo intymna płyta”.

 

Album „Z cegieł i łez” to dziewięć bardzo osobistych utworów, które powstały na przestrzeni kilku miesięcy, od początku roku do wczesnej jesieni. Anna Wyszkoni będzie go również promowała na koncertach pod szyldem „Z cegieł i łez”, już od 4 grudnia, przez cały przyszły rok.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!