Coraz bliżej do koncertu Accept, znamy supporty!

O tym, że przekładany już kilka razy koncert grupy Accept w ramach trasy “Too mean to die” się odbędzie 1 lutego 2023 roku, w warszawskiej Progresji, wiemy już od jakiegoś czasu. Ale dopiero teraz ujawniono, że supportem przed niemieckim zespołem będą The Iron Maidens i Ceti!

THE IRON MAIDENS – amerykański zespół heavy metalowy z Los Angeles, założony w 2001 roku, będący jednocześnie jedynym na świecie kobiecym tribute bandem dla Iron Maiden. Zespół składa się obecnie z perkusistki Lindy McDonald, basistki Wandy Ortiz, wokalistki Kirsten Rosenberg oraz gitarzystek Courtney Cox i Nikki Stringfield.

CETI – grupa założona w 1989 roku w Poznaniu przez Grzegorza Kupczyka i Marię Wietrzykowską. Grzegorz Kupczyk w trakcie swojej muzycznej kariery współpracował też z takimi formacjami, jak m.in.: Turbo, Aion, Panzer X, Esqarial, Kruk i Non Iron. Muzycy tworzący zespół to: Bartosz Sadura (gitara), Jakub Kaczmarek (gitara), Tomasz Targosz (bas), Piotr Szpalik (perkusja) oraz Grzegorz Kupczyk (wokal). Dyskografię zespołu zamyka płyta „CETI” wydana w 2022 roku.

Kiedy: 1 lutego 2023 / Otwarcie bram: 18:30, Start: 19:05
Gdzie: Warszawa, Progresja
Cena biletów: 150 zł przedsprzedaż / 170 zł w dniu koncertu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!