CHLOE TRUJILLO i RAV MEDIC publikują wideo do „Stone Cold Sober”, EP Heavy Peace jest już dostępne w Golden Robot Records

Artystka, projektantka mody i muzyk Chloe Trujillo to wieloaspektowe cudo, które współpracuje z Markiem Dalbethem ( Rav Medic ) z zespołu rockowego BELLUSIRA . Duet wydał swoją debiutancką EP-kę HEAVY PEACE na początku tego roku za pośrednictwem Golden Robot Records , a teraz wydali teledysk do „ STONE COLD SOBER ”, piątego utworu na ich EP-ce.

Teledysk osadzony jest w mistycznej lodowej krainie, która wprowadza widza w stan hipnozy, całkowicie zafascynowany tym, co znajduje się przed nim. Profesjonalni łyżwiarze bez wysiłku przesuwają się po ekranie, przenosząc cię do świata stworzonego przez Chloe Trujillo i Rav Medic .

STONE COLD SOBER ” to mroczny, zapadający w pamięć utwór kończący EP-kę HEAVY PEACE . Sama EP-ka to rzetelny dorobek, który podejmuje różne złożone emocje i lekcje życia. Ten utwór jest pozbawiony muzyki i pozostawia miejsce na prowokujący do myślenia wokal i przesłanie Chloe .

Streamuj/kup HEAVY PEACE TUTAJ

O CHLOE TRUJILLO ⚡ RAV MEDIC
Urodzona w Paryżu we Francji, Chloe Trujillo zanurzyła się w świecie sztuki i muzyki od najmłodszych lat. Jej muzyka jest nasycona wszystkim, od rapu, metalu, cygańskiego i bluesa. Po raz pierwszy zdobyła wizę, występując w nowojorskich kabaretach i teatrach muzycznych. Stamtąd została zaproszona do Los Angeles przez Gail Zappę , by nagrać cover Franka Zappy „The Torture Never Stops”. Chloe jest także żoną Roberta Trujillo z Metallica/Suicidal Tendencies .
Mark Dalbeth (Rav Medic) , który pochodzi z Nowej Zelandii, przeniósł się do Australii i założył zespół rockowy Bellusira , który wydał dwa znaczące albumy i na krótko przeniósł się do Ameryki pod kierownictwem Willa Hunta (Evanescence) . Zespół kilka razy koncertował w USA , a obowiązki gitarzysty przejął Koichi Fukuda ze Static-X . Kiedy ten projekt dobiegł końca, Mark postanowił zostać w Ameryce i kontynuować swoją muzyczną pogoń.
Obie strony spotkały się na początku 2021 roku, kiedy zostały poproszone o udział w Global Green Charity Event, która odbyła się w Troubadour w Los Angeles.
Po połączeniu online i wzajemnym szacunku dla swojej muzyki, Trujillo i Dalbeth zasugerowali pomysł współpracy. Utwór „Lightning Strikes Twice” był znakomitym rezultatem. Odzew na singlu był silny i oboje tak bardzo lubili pracować razem, że postanowili kontynuować współpracę pod szyldem Chloe Trujillo & Rav Medic .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!