Dawid Podsiadło zapowiedział niespodziankową trasę koncertową!

W przyszłym roku zobaczymy Dawida Podsiadłę na serii niezwykłych koncertów.

Dobiega końca wyprzedana trasa koncertowa Dawida Podsiadły promująca najnowszy album „Lata dwudzieste”, a artysta zapowiedział koncerty na przyszły rok. Tym razem będzie to bardziej kameralna trasa zatytułowana „Przed i po tour”.

Dawid pisze o Trasie :

Hej kochani, sorki za późną porę, dużo się teraz dzieje, tu studio, tu sprawy.
Ale to ja, Dawid. Ja w krótkiej fajnej sprawie.
Lekkie podsumowanie i bardzo fajne newsy.
Zaczynam od podsumowania, lekkiego.
Koncertowo, ten rok to nasze trzy stadionowe koncerty. Każdy jeden stadion to kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych historii i pakiet wspomnień na całe życie.
Chwilka relaksu, letnie wydarzenia i przygotowania do płyty i trasy związanej z jej premierą, która kończy się w tym tygodniu, trzema koncertami w Warszawie. Nie wiem jak Wam ale nam się bardzo podobają te spotkania.
Przyszły rok to przede wszystkim PGE Narodowy w 360 stopniach, więc zabawa „na okrągło”..
Ale zaczęliśmy też tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu.
Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc.
A więc przechodzimy do części fajnych newsów.
Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę.
Nazywa się Przed i Po.
Zapraszamy.
Bilety trafią do sprzedaży jutro o 11:00 na ebilet.pl
P.S. A wczoraj premiera winyla lat dwudziestych !
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DAWID PODSIADŁO PRZEDIPO TO TOUR PRZED TOUR KRAKäW 10/3/2023 WROCŁAW Fumu 18/3/2023 LUBLIN Centrum Spotkania Kultur 30/3/2023 ZABRZE DomMuzyki Tańca 15/4/2023 TORUŃ CZĘSTOCHOWA KATOWICE 24/4/2023 ŁÓDŹ 1/5/2023 BIELSKO BIAŁA 8/5/2023 17/5/2023 POZNAN Poznań 26/5/2023 PO TOUR SOPOT Opera Leśna 9/6/2023 10/6/2023 PARTNER STRATEGICZNY TRASY CRÉDIT AGRICOLE”
Komentarz PGE Narodowy pod Ogłoszoną trasą :
PGE Narodowy

Hej Dawid, u nas też dużo się teraz dzieje…😉 Ale to my, PGE Narodowy. My też w krótkiej sprawie.
Lekkie podsumowanie i jeszcze fajniejsze newsy – przede wszystkim nieustannie pracujemy nad tym, aby stadion mógł być jak najszybciej ponownie otwarty. Mamy ogromną nadzieję, że już niedługo “będą fale”.
Koncertowo, ten rok to aż dziesięć koncertów. Chwila relaksu? Pfff… Nie u nas! “Co mówimy”? Rok 2023 to m.in. (póki co) aż osiem zaplanowanych już wizyt wyjątkowych muzyków i zespołów (światowych!) na największym stadionie w Polsce.
Wśród nich… taki jeden piosenkarz, można powiedzieć, “Małomiasteczkowy”. A podczas wydarzenia możliwe, że rekordowa liczba wynosząca blisko 80 tysięcy gości, okrągła scena w formule 360*, a na niej jakiś… “Nieznajomy”.
Zabawa na okrągło – witamy ponownie, po 4 latach. Nie wiem jak Tobie, ale nam się bardzo podobają te spotkania. Czy na siedząco, czy skacząc – przechodzimy do części fajnych newsów – nie możemy doczekać się spotkania. Całkiem fajnie, że znowu nas odwiedzisz.
PS Do zobaczenia 26 sierpnia. U nas – Dawid Podsiadło na koncercie (wyprzedanym) na największym stadionie w Polsce ❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!