NEL i Stach Bukowski w zimowo – świątecznym utworze “Zimą ze mną zostań”

NEL i Stach Bukowski łączą siły i dzielą się nowym, pięknym, zimowym utworem zatytułowanym „Zimą zostań ze mną”.

Za oknem coraz chłodniej i szarzej… W związku z tym NEL i Stach Bukowski nadają tej ponurej aurze promyk nadziei. Utwór napawa ciepłem i świątecznym klimatem, za którym już tak bardzo tęsknimy.

Posłuchajcie utworu i zobaczcie mood video do piosenki „Zimą zostań ze mną”.

“Zimą ze mną zostań zostało napisane niemalże u schyłku lata. Czując klimat upływających letnich dni, opisałam historię tak zwanej “summer love”, które jak wiadomo, nie zawsze mają okazję, by dotrwać dłużej niż do jesieni… Utwór powstał początkowo w klimacie mocnego indie rocka, wraz z producentami z Kofeiny oraz Stachem Bukowskim, który został przeze mnie zaproszony do wspólnego wykonania tej piosenki. Uznaliśmy, że kawałek ma też w sobie klimat Świąt. Po dodaniu charakterystycznych, nieodłącznych dzwonków, zdecydowaliśmy się wydać ją właśnie w grudniu, w miesiącu tak magicznym i szczególnym, idealnie podkreślającym nasz duet” – tak o utworze mówi NEL.

„Kiedy NEL zaproponowała mi duet, ucieszyłem się i pomyślałem, że będzie to ciekawe wyzwanie, by odnaleźć się w nieco innej estetyce niż ta, którą tworzę ze swoim zespołem na co dzień. Współpraca była bardzo przyjemna i myślę, że stworzyliśmy równie przyjemny utwór” – tak o utworze mówi Stach Bukowski.

 

Całkowity dochód z pierwszego kwartału sprzedaży utworu “Zimą ze mną zostań w wykonaniu NEL i Stacha Bukowskiego, zostanie przeznaczony na rzecz działalności statutowej Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem.

 

 

NEL SM:

Instagram – https://instagram.com/neltropic?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Youtube – https://m.youtube.com/channel/UC2rW9BNE2r_czdsaU8n2P8w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!