Viki Gabor i Margaret kończą 2022 z przytupem i prezentują teledysk do utworu „Cute”!

Artystki pod choinkę sprawiły uroczy prezent swoim fanom.

„Cute” to nowy singiel z drugiego, studyjnego albumu Viki – „ID”, który miał swoją premierę 18 listopada. Utwór jest efektem współpracy piętnastolatki z Margaret i KaCeZetem w ich prywatnym studio. To połączenie tego w czym dziewczyny czują się najlepiej – popu oraz muzyki urban. Tekst piosenki w luźny sposób opowiada o dziewczęcym wsparciu, nie tylko w branży muzycznej.

6 grudnia artystki postanowiły sprawić swoim fanom świąteczny prezent w postaci teledysku do tej piosenki. Za reżyserię, ociekającego różem, video odpowiada Dawid Ziemba, który współpracował z Viki między innymi przy klipach do „Moonlight”, „15 lat” czy „Afery”.
Oprócz „Cute”, nowe wydawnictwo Viki promują takie utwory jak „Napad na serce” czy „Barbie”, które w tym roku podbijały radiowe listy przebojów. Płyta „ID” to – jak mówi sama artystka – podsumowanie oraz zapis tego kim jest, co czuje, czym się inspiruje i o czym myśli mając 15 lat. Album ilustruje również relację Viki z branżą muzyczną, fanami oraz szeroko pojętym show-biznesem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!