Tom Grennan w świątecznej rozmowie z fanami

Jak się macie? Zrobiło się trochę zimno! Chcę porozmawiać z Wami o mojej nowej piosence. Nazywa się „You Are Not Alone”. Nie potrafię streścić jej w jednym cytacie, dlatego chciałem bezpośrednio z Wami pogadać.

To nie jest dla mnie po prostu kolejny singiel, jest czymś znacznie więcej. To najbardziej osobista piosenka, jaką kiedykolwiek napisałam. Chcę, aby jej tekst pomógł ludziom tak bardzo, jak pisanie jej pomogło i mnie. Już wcześniej byłem otwartą księgą, ale kiedy ta piosenka zaczęła się ze mnie wylewać… Po prostu wiedziałem, że jest wyjątkowa. „You Are Not Alone” to piosenka o życzliwości, piosenka dla każdego, kto kiedykolwiek czuł się samotny.
Nie jest tajemnicą, że przez długi czas musiałam pracować nad własnym zdrowiem psychicznym, właściwie wciąż robię to dzień w dzień. Ostatnie lata były dla wszystkich naprawdę trudne – pandemia, stale rosnące koszty życia… Kiedy rozmawiam z moimi przyjaciółmi, mam wrażenie, że psychika każdego trochę ucierpiała. Co tu mówić, jest ciężko!
Jestem w sytuacji, w której nigdy nie sądziłem, że się znajdę. Chcę wykorzystać więc moją platformę, aby dać coś w zamian, zwiększyć świadomość i rozpocząć ruch skupiony na życzliwości. To taka moja zimowa misja „oddawania” – nie dawania materialistycznych rzeczy, ale łączenia się z ludźmi, dawania im czegoś głębszego: wsparcia, życzliwości i miłości.
Święta Bożego Narodzenia mogą być dla wielu szczęśliwym okresem, ale może to być też czas, w którym czujemy się bardzo samotni. Mam nadzieję, że ta piosenka przemówi do Was i ciepło Was uściśnie, jeśli tylko tego potrzebujecie. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, musimy dbać o siebie nawzajem, ale i dbać o samych siebie.
Mam nadzieję, że „You Are Not Alone” spodoba Wam się równie mocno, jak mi. Niezależnie od tego, czy pomoże choć jednej osobie czy milionom, będę szczęśliwym Tomem!
Wesołych Świąt i pamiętajcie – nie jesteście sami.
Love, Tom x

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!