40 urodziny MOSKWY na Rock na Bagnie 2023!!!

Miło nam poinformować, że podczas XIII edycji Rock na Bagnie, która odbędzie się w dniach 30.06-01.07.2023r. w Goniądzu na Podlasiu, swój urodzinowy koncert wraz z zaproszonymi gośćmi zagra zespół MOSKWA!
MOSKWA powstała w 1983r. i już rok później wraz m.in. z zespołami: SIEKIERA, PIERSI, PROWOKACJA, MADAME, KAT czy innym jubilatem obchodzącym w przyszłym roku swoje urodziny na na naszym festiwalu – FORTEM BS, zawojowała jarocińską scenę. Od tamtego czasu zespół zagrał setki koncertów, wydał 7 płyt a przez jego szeregi przewinęli się tacy znani muzycy jak m.in.: Darek „Maleo” Malejonek, Tomasz „Gogo Szulc” Kożuchowski i Piotr „Stopa” Żyżelewicz. Od samego początku MOSKWIE dowodzi Paweł „Guma” Gumola, który o przygotowywanym jubileuszowym koncercie powiedział – „chcemy aby ten koncert był opowieścią o nas samych, a zobrazują to utwory, które najbardziej lubimy i które w jakiś sposób nas uformowały a są też utworami z czterdziestolecia Moskwy najbardziej rozpoznawalnymi”.
Urodzinowy koncert uświetnią też zaproszeni przez zespół goście: „Jakób” z THE CORPSE i „Peter” z HUMAN RIGHTS, natomiast w sali kinowej Goniądzkiego Ośrodka Kultury zaprezentowany będzie wyjątkowy film zrealizowany podczas wyjazdów koncertowych, prób zespołu, posiedzeń towarzyskich, rozmów o utworach i historii ich powstawania oraz różnych anegdotach związanych z życiem kapeli. Prezentacja filmu połączona będzie ze spotkaniem z członkami zespołu.
Karnety na festiwal w promocyjnej cenie 170zł dostępne są tylko do końca grudnia. W kolejnych miesiącach będą systematycznie drożeć.
Oprócz MOSKWY swoją obecność w Goniądzu już potwierdziły: COCKNEY REJECTS – będzie to już ostatnia wizyta  w Polsce tej legendy oi/street punka, THE UKRAINIANS (UK), KSU, PUDELSI z repertuarem z  Jarocina ’86, ONE MILLION BULGARIANS również w przekrojowym programie z FMR Jarocin 86/87, ALIANS, FORT BS – kolejny jubilat grający koncert z okazji 40 lat działalności, BULBULATORS, TERRORDOME, COCHISE, SKANKAN, DZIECIUKI (Białoruś), TORO BRAVO (Litwa), THE COIOTS!, HUMAN RIGHTS, ZEMSTA NIETOPERZA, WERSJA DE LUX i to jeszcze nie wszystko. Kolejne ogłoszenia programu Rock na Bagnie XIII niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!