Son Lux – trasa koncertowa przełożona na czerwiec 2023

Informujemy o przełożeniu polskich koncertów Son Lux na czerwiec 2023. Wszystkie bilety zakupione na marzec zachowują ważność w nowych terminach: 15 czerwca w warszawskiej Stodole, 16 czerwca w gdańskim B90 oraz 17 czerwca w krakowskim Kwadracie (nowe miejsce koncertu).

Poniżej prezentujemy oświadczenie, które zespół wystosował do fanów:
We are heartbroken that due to scheduling conflicts, we have had to cancel some upcoming dates on our European tour in February and March. We have saved as many shows as possible in March and were able to reschedule some to June. All tickets remain valid for the cities listed, and for any cancelled shows, please contact your point of purchase for a full refund. Our fans mean the world to us, and we look forward to visiting your beautiful cities again in the future. Gratefully,
– Ryan, Rafiq, & Ian

Son Lux to jeden z najważniejszych składów współczesnej sceny elektronicznej, przełamujący schematy i inspirujący artystów na całym świecie. Twórcy hitów “Easy”, “Lost It To Trying”, a także soundtracku do głośnego filmu “Wszystko, Wszędzie, Naraz” zagrają u nas już w czerwcu 2023 roku na 3 koncertach. Bilety na nowe daty dostępne są już w sprzedaży.

Mało jest zespołów z kręgu muzyki alternatywnej, które wywołują w Polsce tak duże zainteresowanie jak założony w Nowym Jorku skład Son Lux. Projekt zawiązany przez Ryana Lottę okrzyknięty został rewelacją już od debiutu w 2008 roku. Największą sławę i wstęp na główne sceny najpotężniejszych światowych festiwali dał im jednak wydany w 2013 roku krążek “Lanterns”, a także jego następca “Bones”, które to do dziś uważane są za absolutne klasyki awangardowej elektroniki. Nieszablonowe podejście do kompozycji, z którego słynie Son Lux, można odnaleźć również na soundtrackach filmowych, autorstwa tego trio. Najnowszy z nich, skomponowany do filmu “Wszystko, Wszędzie, Naraz” zawiera niesamowitą listę muzycznych gości (jak choćby Mitski, David Byrne, André 3000 czy Randy Newman) i zbiera genialne recenzje zarówno od krytyków jak i widzów oraz słuchaczy na całym świecie.

Son Lux będzie można usłyszeć w Polsce na żywo w czerwcu 2023. Muzycy odwiedzą kolejno klub Stodoła w Warszawie (15.06), B90 w Gdańsku (16.06) oraz Kwadrat w Krakowie (17.06). Bilety na te wydarzenia w cenach zaczynających się od 109 zł znajdziecie na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz we wszystkich Empikach.

Son Lux – wiosenne koncerty
przełożone na czerwiec 2023

15.06.23 Stodoła, Warszawa
16.06.23 B90, Gdańsk
17.06.23 Kwadrat, Kraków
/zmiana miejsca!/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!