Koncert na 25-lecie 4 Szmery w Spodku

Niezwykły koncert z okazji 50 lat AC/DC i 25 lat na scenie jednego z najlepszych w Europie tribute bandów AC/DC, czyli 4 SZMERY już za miesiąc w stolicy Śląska.

Zespół 4 Szmery powstał w 1998 roku jako klasyczny „tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 25 lat swojej działalności, dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu ogromne grono fanów.

Specjalny koncert, podczas którego każdy będzie mógł poczuć niezwykłe doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk, imponujące efekty świetlne, wizualne oraz przede wszystkim świetnie wszystkim znane riffy gitarowe odbędzie się w katowickim Spodku 19 lutego 2023 r.

Podczas wydarzenia usłyszycie na żywo największe hity AC/DC w wykonaniu 4 Szmery z gościnnym udziałem artystów – Małgorzaty Ostrowskiej, Marka Piekarczyka, Piotra Cugowskiego i Krzyśka Sokołowskiego (Nocny Kochanek)!

Niedziela, 19 lutego to także 43 rocznica śmierci pierwszego wokalisty AC/DC – Bona Scotta.

Otwarcie bram: 17.00
Start koncertu: 18.30
Koniec koncertu: 21.30

Szczegóły dot. biletów w wydarzeniu na FB:
https://www.facebook.com/events/529950348568381

Producent wydarzenia:
Agencja Artystyczna VOICES

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!