Ania Karwan prezentuje pierwotną odsłonę utworu „Kiedy mrugam”

Po ciepłym przyjęciu „Kiedy Mrugam” nagranym w duecie z Leszkiem Możdżerem, Ania Karwan przychodzi do fanów z nową, ale jak się okazuje – nie tak do końca nową – wersją utworu.

Ania jest w trakcie przygotowań do premiery drugiej płyty, która już wiosną 2023 roku zostanie wydana nakładem wytwórni Agora Muzyka. 

Na albumie znajdą się doskonale znane przez fanów utwory „Swobodnie”, Papierosy” oraz duet z Kastą utwór „Ostatni raz”.

Zapraszamy do sprawdzenia pierwszej wersji „Kiedy mrugam”, o której szczerze i otwarcie sama Ania mówi tak:

 

„Ta wersja nie jest do końca remiksem. Powstała prawie 2 lata temu, kiedy zaczęłam pisać nową płytę. Piotrek – mój producent bardzo prędko przedstawił mi aranż, który kojarzył mi się z szybką jazdą samochodem, wolnością i wyzwoleniem. Gdzieś po drodze straciłam zaufanie w nasze prace. Kiedy jesteśmy w słabszej formie szalenie łatwo jest na nas wpłynąć. Potrzebowałam się zatrzymać i zresetować wszystkie działania. Pojawił się wówczas Leszek Możdżer, zatem wydanie tej piosenki w formie duetu było dla mnie oczyszczającym powrotem do korzeni. Najbardziej znacie mnie z emocjonalnych wystąpień. Nasza wersja osiągnęła ogromny sukces, postanowiłam więc nie bać się i bez oczekiwań podarować Wam lekko spóźniony prezent na Nowy Rok w postaci pierwotnej wersji piosenki „Kiedy Mrugam”. Dodałam do niej podtytuł „już się nie boję”, bo co złego może się stać, jeśli działamy prosto z serca? Złego nic. Kto gotów – przyjmie je z otwartością. Życzę wam wolności, rozpuszczenia ograniczeń, przekonań i wyzwolenia z lęku”. – Ania Karwan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!