Zapowiedź czwartkowej audycji 3Winyle 95.2 FM Radio Ostrowiec

“Główną ideą przyświecającą powstawaniu Anthems of Eclipse było stworzenie muzyki czerpiącej z najlepszych cech symfonicznego black metalu, jednak przekładającej tę stylistykę na realia 2022 roku. Wychodząc poza ramy gatunkowe tradycyjnego black metalu, Sacrimonia na Anthems of Eclipse proponuje słuchaczom muzykę, która przy zachowaniu ciężaru nie boi się melodii, chwytliwości czy szeroko rozumianej piosenkowości. ”.
Tak o swojej twórczości, zawartej na ostatniej płycie mówią członkowie Sacrimonia , zespołu który będzie gościem najbliższej audycji 3Winyle.
W eter polecą również nowe propozycje od MOYRA , Exul , Wredrock . Z Wojtkiem porozmawiamy chwilę o nadchodzącej, drugiej płycie AlcoholicA , która ukaże się 3 lutego w barwach Szataniec .
W Ogłoszeniach Parafialnych usłyszycie o zbliżających się koncertach a Zamęt w Chaosie przyniesie Wam do wygrania płytę Wintershadows PL .

Zapraszamy w czwartek, lokalnie na 95.2 FM Radio Ostrowiec a globalnie pod tym linkiem https://radioostrowiec.pl/gramy.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!