Adam Lambert przedstawia “Getting Older”

Nominowany do Grammy supergwiazdor Adam Lambert przedstawia nowy singiel “Getting Older”. Za produkcję nagrania odpowiada Tommy English. Piosenka stanowi glamową wariację utworu Billie Eilish, który w warstwie tekstowej porusza złożony temat starzenia się.

“Getting Older” to następca wydanych wcześniej singli “Mad About The Boy”, “Ordinary World” i “Holding Out for a Hero”, z nadchodzącego albumu Adama – “High Drama”.

Lambert jest producentem wykonawczym nadchodzącego album. Nad brzmieniem materiału czuwali ponadto Tommy English (Kacy Musgraves, Carly Rae Jepsen), Andrew Wells (Halsey, OneRepublic), George Moore i Mark Crew. Premierę płyty wyznaczono na 24 lutego.

“High Drama” otwiera kolejny rozdział w solowej karierze Adama Lamberta, oczywiście bazując na jego doskonale znanym zamiłowaniu do… HIGH DRAMA! To artysta, który dobrze czuje się we własnej skórze i kocha każdą minutę swojego życia.

“High Drama” otwiera kolejny rozdział w solowej karierze Adama Lamberta, oczywiście bazując na jego doskonale znanym zamiłowaniu do… HIGH DRAMA!

Lista utworów:

1. Holding Out for a Hero

2. Chandelier

3. Ordinary World

4. Getting Older

5. I Can’t Stand the Rain

6. West Coast

7. Do You Really Want to Hurt Me?

8. Sex on Fire

9. My Attic

10. I’m a Man

11. Mad About The Boy

Adam Lambert

Po tym jak zdeklasował całą konkurencję w ósmym sezonie show “American Idol”, Adam Lambert poszedł za ciosem i wydał solowy album “For Your Entertainment”, który zawierał międzynarodowy hit “Whatya Want From Me” i przyniósł mu nominację do Grammy. Adam utrzymał dobrą passę drugą płytą “Trespassing”, która dotarła na 1. miejsce w USA i Kanadzie. Lambert był pierwszym otwarcie przyznającym się do bycia gejem artystą, który umieścił swoją płytę na szczycie notowań. Trzeci krążek gwiazdora “The Original High”, który wyprodukowali Max Martin and Shellback, zawierał hit “Ghost Town”.

Czas pomiędzy wydaniem płyt pochłonęła trasa z Queen, gościnny udział w oscarowym filmie “Bohemian Rhapsody” czy przygoda z dubbingiem (Adam udzielał głosu w produkcjach “Playmobil: Film” i “Straszne mroczne historie”). W 2019 roku Adam wydał poprzedzający EP-kę “Velvet: Side A” singiel “Superpower”, który trafił do top 10 listy przebojów do pobrania w Wielkiej Brytanii i USA. Na początku 2020 roku Adam Lambert zainaugurował działalność “Feel Something Foundation” – organizacji non-profit wspierającej prawa społeczności LGBTQ+.  Natomiast na początku 2022 roku Adam dołączył do panelu sędziowskiego programu “Starstruck” prowadzonego przez Olly’ego Mursa, zasiadając w jury obok Beverley Knight, Sheridan Smith i Jason Manford. Show okazał się ogromnym sukcesem, a Adam powróci do sędziowskiego panelu w 2023 roku.

W 2022 roku Adam dołączył do Queen na wyprzedaną europejską trasę koncertową, podczas której wystąpił na dziesięciu koncertach w londyńskiej O2 Arena. Obecnie Lambert pracuje nad własnym musicalem, który zawierał będzie oryginalne piosenki i gwiazdorską obsadę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!