PinkPantheress łączy siły z Ice Spice w nowej wersji hitu “Boy’s A Liar”

PinkPantheress i Ice Spice przedstawiają wyczekiwaną przez fanów piosenkę “Boy’s a liar Pt.2”. Klip do utworu wyreżyserował George Buford (Ice Spice’s Munch & Bikini Bottom). Na ekranie widzimy dwie artystki, które tanecznym krokiem, z torebkami w rękach przemierzają ulice Nowego Jorku, zostawiając za sobą wszelkie dramaty związane z chłopcami. Numer, którego współproducentami są PinkPantheress i Mura Masa, zasadniczo traktuje o tym, że mężczyźni to szuje.

Praca z tą niesamowitą kobietą nad remiksem od początku do końca była czystą przyjemnością. Była to również najłatwiejsza kooperacją, jaką kiedykolwiek nawiązałam.  Mam nadzieję, że inne oblicze Ice Spice w tym konkretnym utworze spodoba wam się tak bardzo jak mnie. – opowiada PinkPantheress o Ice Spice.

Cieszę się, że mogę uświadamiać ludzi, że chłopcy są kłamcami – dodała Ice Spice.

“Boy’s a liar Pt.2” to następca singla “Boy’s a liar” PinkPantheress, który zgromadził już ponad 80 milionów odtworzeń i trafił na oficjalną listę przebojów w Wielkiej Brytanii. Wokalistka niedawno pojawiła się gościnnie u boku Trippie Redd w utworze “Way Back” Skrilleksa oraz w  piosence “Anya Mmiri” nigeryjskiego twórcy CKaya, który powstał na potrzeby soundtracku do filmu Marvela “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Artystka gościła również w nowym utworze Baby Keema “killstreaks” z Donem Toliverem, pochodzącym z edycji deluxe debiutanckiego albumu Keema “The Melodic Blue”.

PinkPantheress podbiła internet i świat w 2021 roku. Od tego czasu jest na fali wznoszącej.  Po wydaniu debiutanckiego mixtape’u “To hell with it”, w pierwszej połowie 2022 roku wygrała plebiscyt BBC Music Sound of 2022, ponadto odbyła pierwsza wyprzedaną trasę koncertową po Europie i USA. Wschodząca gwiazda supportowała również Halsey, a ponadto wystąpiła na wielu festiwalach, jak chociażby Lollapalooza Paris i Chicago czy Osheaga Festival. PinkPantheress była jedyną przedstawicielką muzyki na liście 25 wpływowych kobiet opublikowanej przez brytyjski “Vogue”. W zestawieniu pojawiła się obok Jodie Comer czy Victorii Beckham.

Pod koniec 2022 roku PinkPantheress wystąpiła na specjalnym koncercie, który zorganizowali IFFY FM i Boiler Room. W imprezie wzięli udział również Saunders, Jjess, Tommy Gold oraz niespodziewani goście FLO i Goldlink.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!