Apollo 440 wystąpi na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka! Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę – Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival.

Noko i dwóch braci, Howard i Trevor Gray, w latach 90. założyli zespół, stając się pionierami rytmów elektronicznych. Stworzyli mieszankę doładowaną turbo dawką postmodernistycznej rock’n’rollowej swawoli i wstrząsnęli rynkiem, grając muzykę taneczną na żywo!
Rozpoczęli od intensywnych tras koncertowych dookoła świata w latach 90. i 2000., a następnie występowali jako główne gwiazdy festiwali muzycznych w Europie w latach 2007-2019. W 2023 r. muzycy z Liverpoolu znów ruszają w trasę, zapraszając do współpracy grono wspaniałych artystów, m.in. wokalistę Mary Bykera, DJa Harrego K, basistę Mikeyego Cusicka, keyboardzistę Ashleya Krajewskiego oraz niesamowitego perkusistę Cliffa Hewitta.
Apollo 440, zdjęcie: materiały promocyjne zespołu
Apollo 440 są znani z takich klasyków jak “Stop The Rock”, “Ain’t Talkin’ ‘Bout Dub” czy “Krupa”. Ale to nie wszystko. Kapela stoi także za nagraniami ścieżek dźwiękowych do filmów “Zagubieni w kosmosie” oraz “Aniołki Charliego”.

Nadchodzi impreza wszechczasów napędzana hitami z całej, 30-letniej kariery zespołu Apollo 440!

29. Pol’and’Rock Festival

29. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Apollo 440 na festiwalu zagrają też Spin Doctors, Biohazard, Carpenter BrutNapalm Death.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!