Pacific Avenue – nowy singiel i zapowiedź debiutanckiego albumu!

Pochodzący z Południowej Walii indie-rockowy kwartet Pacific Avenue ogłosił swój długo oczekiwany debiutancki album „Flowers”. Komunikatowi o albumie towarzyszy premiera singla “Spin Me Like Your Records”.

 

Już od pierwszej minuty otwierającej “Spin Me Like Your Records”, Pacific Avenue natchnęli piosenkę pięknymi rytmicznymi melodiami, prezentując swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

Co zam zespół pisze o ‘Spin Me Like Your Records’:

“Głównym motywem napisania ‘Spin Me Like Your Records’ było uzyskanie wesołego, upbeatowego utworu, do którego moglibyśmy tańczyć z naszą publicznością na koncertach. Doszliśmy do punktu, w którym myśleliśmy, że skończyliśmy album i zorganizowaliśmy odsłuch albumu z naszą wytwórnią managementem, i chociaż wszystkim się podobało – wspólnie uznaliśmy, że przydałoby się kilka prostych, klasycznych rockowych piosenek. Napisaliśmy więc 2 dodatkowe utwory: ‘Leaving For London’ oraz ‘Modern Lovers’

‘Spin Me Like Your Records’ znajdzie się na debiutanckim albumie Pacific Avenue ‘Flowers’, który ukaże się 5 maja br. Poprzednie single ‘Leaving For London’, ‘Give It Up For Yourself’ i ‘Easy Love’ również znajdą się na nadchodzącym albumie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!