Tappahall – nowy singiel “Slowride”

Tappahall to mix indie rocka, synth popu i elektroniki na światowym poziomie. Grupa działa od blisko czterech lat i tworzy muzykę, której do tej pory na próżno było szukać na rodzimym rynku. Świeże brzmienie i zaskakujące aranże połączone z multiinstrumentalnymi umiejętnościami członków zespołu tworzą mieszankę, obok której nie sposób przejść obojętnie.

“Slowride” jest kolejnym singlem po świetnie przyjętym „Nonexistent”, które doceniła zarówno branża, jak i Spotify, umieszczając piosenkę na trzech oficjalnych playlistach.

Tym razem zespół zamienia dzień w noc. Ciemny, jesienny wieczór, podeszczowa aura oraz zapach dymu i benzyny. To pierwsze słowa, które przychodzą na myśl opisując „Slowride”. Historia kryjąca się za tekstem przechodzi niespodziewanie od wzajemnego zainteresowania do obsesyjności… miejsca, w którym ciężko odróżnić wyobraźnię od rzeczywistości. Napięcie i sensualność, pomiędzy nostalgicznymi melodiami oraz hipnotyzującym bitem zabiera słuchacza w mglistą podróż z trudno uchwytnym celem. Piosenka była napisana i wyprodukowana przez Tappahall w domowym studio. Za mix i mastering odpowiedzialny był warszawski LEEO.

Zdjęcie fot: Mateusz Tyszkiewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!