Poczuj „Power”. PALANIK z nowym, anglojęzycznym numerem

Brak chęci czy potrzeba leniuchowania jest czymś zupełnie normalnym. Natomiast ważne jest to, aby po tym wszystkim umieć wstać i znaleźć w sobie siłę do działania. Jeżeli trudno jest Ci znaleźć ją w sobie, koniecznie posłuchaj najnowszego utworu Pawła Kozicza, znanego pod pseudonimem PALANIK. Gwarantujemy, że już sama muzyka sprawi, że znajdziemy w sobie ten „Power”.  

Poczuj „Power” razem z PALANIKIEM

Życie nie daje nam wszystkiego od razu. Nie wystarczy wyciągnąć ręki i czekać, że wszystko dostaniemy od tak. Aby osiągnąć swój cel, potrzebujemy zrobić pierwszy krok. To właśnie on przybliża nas do tego, czego pragniemy. Nie zawsze jest to proste, dlatego musimy znaleźć w sobie siłę. O tym rodzaju emocji śpiewa w swoim najnowszym utworze, tym razem w wersji anglojęzycznej, PALANIK. „Power” to opowieść o tym, że każdy z nas może znaleźć w sobie bohatera i siłacza.

„Często szukamy w sobie siły, żeby zrobić pierwszy krok. Nieważne, czy to krok do miłości, marzenia, osiągnięcia celu. Mamy po prostu uwierzyć w swoje siły i znaleźć ten „Power” właśnie w sobie. Nawet jeśli teraz myślisz, że nie dasz rady, wstawaj i idź. Bo na pewno gdzieś tam w sobie masz na tyle dużo siły, inspiracji i motywacji, żeby zrobić to, co chcesz” – mówi PALANIK. 

Energetyczne brzmienie zachęcające do działania

Włączając utwór, już w zasadzie od pierwszych dźwięków, możemy poczuć w sobie pozytywne wibracje. Chociaż aranżacja piosenki jest minimalistyczna, warto zwrócić uwagę na obecne w utworze chórki. Nagrane zostały przez samego PALANIKA i stanowią doskonałe tło dla całego utworu. Riff gitary zaś dodaje napięcia. Beat, który słyszymy, przypomina ludzkie kroki, a dające się usłyszeć w „Power” dzwony zdają się wybijać godzinę „0”, kiedy to musimy stawić się na starcie.

Cała kompozycja jest niezwykle przemyślana. Muzyka stanowi doskonałe uzupełnienie tekstu, za który tym razem odpowiada Domsun. PALANIK to wielokrotnie doceniany wokalista młodego pokolenia. A już teraz pracuje nad autorską EPką. Znajdziemy na niej jeszcze więcej historii o miłości, smutku, szczęściu, przeżyciach, ale i motywacji. Nie pozostało nam więc już nic innego, jak tylko czekać na efekty.

 

Więcej o wokaliście:

Uczestniczył w wielu konkursach i festiwalach na Litwie i Białorusi, w Polsce i Ukrainie. Finalista 14. Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Biciem”. Zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne 2022, I miejsce II Konkursu wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być”, II miejsce XIII Konkursu Piosenki „Agnieszka i inni”. Brał także udział w koncercie „Polski top wszech czasów o Woonsocket” z orkiestrą symfoniczną Adama Sztaby w Szczecinie. Dostał wyróżnienie w programie „Szansa na sukces. Opole 2023” (odcinek z Aleksandrem Maliszewskim). Wydał 6 singli. Teraz pracuje nad autorskim EP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!