Penthouse. Singiel ‘I’been thinking of you’ zapowiada debiutancki album

Z popiołów powstajemy żeby zabawiać. Tak przedstawia się zespół Penthouse, którego muzyka to rozrywkowy rock’n’roll z nutką melancholii i soulowego klimatu. Stworzony przez muzyków mających na koncie wiele różnych wcieleń muzycznych w przeszłości (m.in The Black Tapes, Ahimsa), Penthouse wypełnia pewną lukę w rocku, który w Polsce jest bardzo popularny, ale nie miał do tej pory polskiego odpowiednika.

Utwór ‘I’been thinking of you’ jest drugim, po ‘Eyes on the prize’ singlem zespołu. Zapowiada wydanie debiutanckiej płyty, która ukaże się w maju dzięki wytwórni Antena Krzyku.

Zespół pisze o tym czego można się po nich spodziewać: “To co robimy wskazuje na poszukiwanie nowych wizji, tekstur i piosenek w niezamieszkałym miejscu w którym można odnaleźć zakurzone soulowe winyle z 70s-ów i studyjne produkcje z syntetycznych lat 80tych. Na żywo Penthouse to siła życia. W swojej pracy łączymy pewność siebie i enigmatyczność. Używając grubych plam dźwięku, kombinacji głosów poszerzamy oraz wzbogacamy swój warsztat pisania i komponowania.

Penthouse to:
Michał Strażewski – wokal
Tomek Sierajewski – gitara
Tomek Szewczyk – bass
Amadeusz Górski – klawisze
Dawid Ryski – perkusja
Zosia Gąsiorowska – chórki
Magda Gąsiorowska – chórki

Linki:
https://www.facebook.com/penthousetunes
https://www.instagram.com/penthouse_tunes
https://open.spotify.com/artist/4a4gRtvXpd1znxH823e6Jt
https://www.youtube.com/@penthouse_music

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!