Jungstötter prezentuje drugi zwiastun nowego krążka “One Star”!!!

Jungstötter prezentuje drugi muzyczny zwiastun “Nothing Is Holy” z nadchodzącego drugiego solowyego albumu “One Star”. Płyta ukaże się 28 kwietnia 2023 r. nakładem [PIAS] Recordings Germany.

“Podczas produkcji albumu są pewne piosenki, z którymi się zmagasz i takie, które łączą się w dziwnie łatwy sposób. “Nothing Is Holy” jest jedną z tych drugich. Wyprodukowałem ją w całości sam i już na początku nadała ton reszcie utworów” – opowiada Fabian Altstötter aka Jungstötter. Ten intensywny kawałek miesza elementy popu i elektronicznych eksperymentów, aby pokazać wielowymiarowy talent Jungstöttera.

“Love Is”, solowy debiut byłego wokalisty Sizarr, Fabiana Altstöttera, ukazał się w 2019 r.: zredukowane, spokojne utwory, niesione przez głos, który osiada gdzieś pomiędzy Markiem Hollisem a Scottem Walkerem. Na nowym albumie Jungstötter kontynuuje swoją ambitną wizję muzyczną, a także otwiera zupełnie nowe horyzonty. Obok spokoju i intensywności poprzednika, które nadal są obecne, Fabian podejmuje również wycieczki w kierunku instrumentalnych ekstremów. Dziesięć utworów pomiędzy rozmarzonymi, romantycznymi pieśniami miłosnymi, życzeniem śmierci i niełatwą kontemplacją świata jest czasami zdradliwa, ale tworzy bardzo szczególną złożoność z eksperymentalnymi akcentami.

Jungstötter po wydaniu swojego solowego debiutu wyprowadził się z Berlina, aby dołączyć do swojej partnerki Anji Plaschg (aka Soap&Skin) w Wiedniu, która również dała mu nowe muzyczne impulsy. Po osobistym kryzysie latem 2021 r., Fabian pozbierał się ponownie, aby dokończyć album w ciszy po burzy, która w poprzednich miesiącach wisiała nad jego głową.

Lista utworów „One Star”:

1. Know

2. Sensation

3. Nothing Is Holy

4. Air

5. Ribbons

6. Thrashers Swath

7. You (Everywhere)

8. Burdens

9. My Fear Is But A Looting Game

10. One Star

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!