British Lion wracają do Polski

Steve Harris, czyli basista i założyciel brytyjskiej legendy Iron Maiden powraca do Polski ze swoim drugim zespołem – British Lion! Zespół zagra 12 czerwca w Krakowie. W roli supportu zobaczymy francuską, power metalową grupę Darktribe.

BRITISH LION (Wielka Brytania) heavy metal:
Sprawa z British Lion jest prosta – to hard rock żywotny, energetyczny, nastawiony na przebojowość, czyli taki, jak lubimy. Steve Harris i koledzy idealnie uchwycili esencję gatunku, korzystając z jego największych atutów. Przede wszystkim w najbardziej wysokooktanowych fragmentach mknie to tak, że nic tylko wsiąść do kabrioletu i mknąć po opuszczonej autostradzie. Z kolei bardziej subtelne zagrywki – jak chociażby numer “Legend” – nie pełnią roli zapyhaczy, tylko wypełnionych emocjami małych dzieł sztuki, przy których trudno opanować wzruszenie. Nie odpuszczajcie sobie tej gamy emocji i zameldujcie się w mieście królów 12 czerwca.
https://www.facebook.com/BritishLionUK
https://www.youtube.com/watch?v=3SpnUlXVyPo
https://www.instagram.com/britishlionuk/

DARKTRIBE (Francja) power metal:
Francja kojarzy się raczej awangardowymi przyczółkami black metalu, a nie gatunkową klasyką, ale działające już od prawie dwóch dekad DarkTribe sprawnie odwraca ten stereotyp. Ekipa z barwnej Nicei nie stawia na kombinowanie czy zbędne sztuczki, tylko na to, za co wszyscy kochamy metal: dynamikę w stylu klasycznego heavy, energiczny wokal w wyższym rejestrze oraz powermetalową galopadę otaczaną bitwą solówek i melodiami, które nie wyjdą wam prędko z głowy. Lektury obowiązkowe? Przede wszystkim “Voici l’homme” z 2020 roku.https://www.facebook.com/DarktribeOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=UAGtrM13460
https://www.instagram.com/darktribefr/

Kiedy: 12 VI 2023
Gdzie: Kraków / Kamienna 12
Bilety: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Organizator:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!