Dominika Płonka dołącza do Island Records i pyta: “po co ten stres?”

Jej utwór “NA JAW” został wyróżniony przez newonce jako jeden z najlepszych utworów 2022. Dominika Płonka dołącza do roasteru Universal Music Polska i prezentuje swój pierwszy singiel w tym roku.

Dominika Płonka chciała rozpocząć ten rok w bardziej relaksującym klimacie, niż utwory, z których znają ją jej słuchacze. I “po co ten stres?” taki właśnie jest – utrzymany w downtempowym brzmieniu flirtującym ze współczesnym R&B. “Chciałabym żeby utwór trafił do wszystkich z prostym przekazem: PROSZĘ SIĘ NIE STRESOWAĆ (aż tak), bo to w niczym przecież nie pomoże. Wiadomo, że łatwo się mówi, ale mam nadzieję że będą przypadki w których ten utwór ukoi kogoś w gorączce niedokończonych tasków czy jakichś potknięć. W takim właśnie celu piszę swoje utwory” – mówi o nowym utworze Dominika, bo przecież “każdemu się zdarza”.

Płonka w swojej twórczości bawi się różnymi gatunkami – contemporary R&B, soulem, alternatywnym hip-hopem oraz popem. Jej utwór “NA JAW” z Miroff feat. Wuja HZG, newonce umieścił na #4 w podsumowaniu najlepszych kawałków 2022 roku. Współpracowała z producentami m.in. Gribble, Gabrysia Cichy Cicho oraz takimi artystami jak Miroff, Wuja HZG, runforrest czy ARS LATRANS Orchestra. Na początku 2023 dołączyła do Island Records, wytwórni należącej do Universal Music Polska. Już 21 kwietnia 2023 będziecie mogli usłyszeć ją na żywo podczas showecase’u NEXT FEST.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!