WRONA powraca z nowym singlem i szalonym klipem ‘Kryzys Tożsamości’

Kryzys tożsamości to pierwszy utwór WRONY od czasu świetnie przyjętego debiutanckiego albumu Sen o smaku lukrecji wydanego w 2021 roku. Ten kawałek to mieszanka wybuchowa – emocjonalny tekst o ‘chorej głowie’ połączony z elektroniczną produkcją czerpiącą garściami z punkowej duszy WRONY. Singiel jest zapowiedzią nowej ery i zupełnie nowego wydawnictwa, z którego materiał będzie można usłyszeć już za kilka tygodni na wiosennej trasie koncertowej w 7 dużych miastach w Polsce.

WRONA

Wokalistka, autorka tekstów, instrumentalistka i producentka z Krakowa. Wyróżniona w Jarocińskich Rytmach Młodych oraz laureatka konkursu “Wydaj płytę z Będzie Głośno” organizowanego przez Radio Czwórka. Jako nastolatka zdobywała doświadczenie sceniczne grając na perkusji w punkowym girlsbandzie Brain’s All Gone, koncertując głównie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Solowy projekt WRONY to międzygatunkowy koktajl. Eksperymentalna, elektroniczna muzyka pełna jest młodzieńczej energii, która trafia do wrażliwego słuchacza. Bezkompromisowe, szczere i przepełnione melancholią teksty, świadczą o szczególnym darze obserwacji. W 2021 ukazał się debiutancki album “SEN O SMAKU LUKRECJI”, będący w całości autorskim przedsięwzięciem artystki.

 

Instagram

Facebook

TikTok

YouTube 

Spotify

 

anto9 & WRONA tour 2023

anto9 i WRONA łączą muzyczne siły i ruszają w pierwszą oficjalną trasę koncertową po Polsce. Obie artystki, inspirujące się powrotem do punkowych brzmień, zapewnią wydarzenie pełne energii, młodzieńczego buntu i bezkompromisowej postawy w siedmiu dużych polskich miastach. Sprzedaż biletów już trwa.

BILETY: https://tix.to/anto9wronatour

Warszawa

Łódź

Poznań

Wrocław

Katowice

Rzeszów 

Kraków

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!