„Uczta nad Ucztami” – Stadion w Gdańsku wyprzedany!

Wyobraźmy sobie wypełniony po same brzegi Stadion w Gdańsku, a w środku scenę, na której stoi sanah – artystka jedyna w swoim rodzaju. Ale zaraz, zaraz… przecież nie musimy sobie tego wyobrażać, bo we wrześniu to wszystko stanie się faktem! Miło nam ogłosić, że bilety na „Ucztę nad Ucztami” w Gdańsku zostały wyprzedane! Polsat Plus Arena Gdańsk – sold out!

To spełnienie marzeń, niesamowicie wzruszający dla mnie moment. Dziękuję Wam, że chcecie mnie słuchać, że kupujecie płyty, bilety… Jestem Wam ogromnie wdzięczna, już zawsze będę, i nie mogę się doczekać naszych stadionowych spotkań! Czuję, że będzie ogień dzięki Wam!!!! – powiedziała artystka.

Przypomnijmy, że sanah wystąpi w tym roku na 2 stadionowych koncertach dla ponad 120-tysięcznej publiczności: w Chorzowie (15.08) i Gdańsku (8.09). Na ten drugi nie ma już biletów, a ostatnie wejściówki na Stadion Śląski dostępne są na: http://www.ucztanaducztami.pl/

Poza koncertami na stadionach, artystka w tym roku wyruszy także w trasę po Europie i Stanach Zjednoczonych. W kwietniu wystąpi w Berlinie, Dublinie, Londynie i Paryżu, a w maju w Nowym Jorku i Chicago.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!