Relacja ze spotkania z Dr. Misio w klubie Spatif

13 Marca odbyło się kameralne spotkanie przedpremierowe najnowszego teledysku „Chory Na Polskę” – Dr Misio. Spotkanie zorganizowało wydawnictwo Agora Muzyka. Na początku Arkadiusz Jakubik rozmawiał z reżyserem teledysku Piotrem Domalewskim.  Było kilka zdań o procesie nagrywania teledysku oraz charakteryzacji  niektórych osób, które miały udział w teledysku.

Spotkanie miało, luźną formę a oprócz odsłuchu teledysku 3 razy, dużą uwagą cieszyły się 2 interesujące się sobą psy. Jeden 10 miesięczny pies Arkadiusza Jakubika – pies Bazyli, drugi 5 letnia suczka Miodka.

Na koniec przy okolicznościowym zdjęciu z artystą, zapytałem skąd się wzięła nazwa Dr. Misio. Arkadiusz Jakubik odpowiedział chętnie i zaangażowaniem: Kiedy zaczynaliśmy grać z zespołem mieliśmy taki kawałek Mister H*j. A dlaczego tak się nazywał? Gdy panowie wyszli na miasto poszaleć i po różnych przygodach wieczoru wrócili do swoich kobiet byli potulni jak misie, dlatego stwierdziliśmy, że nazwa Dr. Misio nam pasuje i tak już zostało.

Po jeszcze kilku pytaniach ze strony publiczności spotkanie się zakończyło czasem w kuluarach klubu Spatif .

Prezentowany utwór –„Chory na Polskę” jest zapowiedzią piątego albumu zespołu Dr. Misio, który ukaże się jesienią tego roku nakładem wydawnictwa Agora Muzyka.

Relacja: Piotr Siedlecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!