Weterani sceny punkowej oraz młodzi gniewni – Pull The Wire + The Bill + Chronic Insomnia w Klubie Gwarek

Publiczność rozgrzeje Chronic Insomnia

BILETY: https://bkb.pl/94781-02800

https://ticketclub.pl/koncerty/pull-the-wire-the-bill-chronic-insomnia-klub-gwarek-krakow-2235/

The Bill – polska grupa punkrockowa, powstała w 1986 w Pionkach.

W 1989 zespół nagrał pierwsze demo, a cztery lata później w 1993, po sukcesie na festiwalu w Jarocinie wydał swoją pierwszą płytę “The Biut”. Rok później grupa wydała płytę “Początek końca, a w 1994 płyta “Sex ‘n’ Roll” . Latem 1996 roku został nagrany materiał na płytę “Daję wam ogień”, album nie został jednak wydany. The Bill zawiesił swoją działalność na cztery lata.

W 2000 firma Mega Czad wydała płytę, na którą materiał został nagrany cztery lata wcześniej. Zespół reaktywował się, chociaż jego działalność nie trwała długo – w 2001 nastąpił kolejny rozpad. Latem 2004 The Bill powrócił. Dwa lata później w lipcu 2006 grupa nagrała w toruńskim Black Bottle Studio materiał na płytę “Niech tańczą aniołowie”, która została wydana przez MTJ 19 lutego 2007. W 2008 ukazała się płyta Lekcja historii zawierająca dotąd niepublikowane utwory z różnych okresów działalności zespołu. W 2009 wydano album Historie prawdziwe który został nagrany już w czteroosobowym składzie. W latach 2009 – 2011 zespół odbył serię tras koncertowych po całej Polsce. Wiosną 2013 ukazała się ósma studyjna płyta zespołu zatytułowana “8siem”. W 2014r. kapela zagrała na dużej scenie Przystanku Woodstock, a koncert w wersji audio ukazał się na kolejnej płycie The Bill.

The Bill działa i gra do dziś, dając liczne koncerty i uczestnicząc w najważniejszych imprezach muzycznych (w swoim gatunku) w Polsce.

skład:

Dariusz “Kefir” Śmietanka – gitara, wokal

Tomek “Zawad” Zawadzki- gitara basowa

Andrzej “Jędrek” Tomczyk – gitara

Artur “Artie” Woźniak – perkusja

——————————————————-

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!

https://www.facebook.com/pullthewireband

www.pullthewire.pl

———————————————————

Chronic Insomnia – to zespół rockowych kontrastów założony w 2021 roku w Krakowie.

Zespół wykonuje znany covery w klimacie Alternative / Pop-Punk oraz autorskie piosenki.

Świetny kontakt z publicznością , moc niezwykłej energii oraz ogromną dynamikę podczas każdego koncertu,to jest najważniejsze w muzyce Chronic Insomnia.

W składzie zespołu są:

Dima Fokin – gitara, wokal

Anastasiia Plesska – wokal

Jorge Rivera- gitara

Slava Krivdin -bas

Slava Hiblton – perkusja

FB: https://www.facebook.com/chronic.insomnia.official

IG: https://www.instagram.com/chronic.insomnia.official/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!