Film o Louisie Tomlinsonie pojawi się dziś w polskich kinach! Artysta wystąpi na 2 koncertach w naszym kraju już we wrześniu 2023 roku

„All Of Those Voices” – taki tytuł nosi długometrażowy dokument, którego bohaterem jest brytyjski gwiazdor pop, Louis Tomlinson. Były członek One Direction wyśmienicie radzi sobie solowo. Teraz fani muzyka mają niepowtarzalną okazję, by poznać Louisa lepiej, a to idealna rozgrzewka przed jego jesiennymi występami w Polsce.

Drugi album wokalisty pt. „Faith in the Future” ukazał się w listopadzie 2022 r. i natychmiast wylądował na 1. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Możnaby się spodziewać, że zapowiadany od dłuższego czasu film o muzyku będzie cukierkową opowieścią osadzoną w schemacie „od pucybuta do milionera”. Tymczasem „All Of Those Voices” to obraz intymny i szczery, który opowiada o rzeczach ważnych i może być cenną lekcją także dla osób, które nie zetknęły się wcześniej z twórczością angielskiego piosenkarza.

Dokument wchodzi właśnie do kin na całym świecie – także w Polsce. Ale uwaga, bo ilość pokazów jest ograniczona! „All Of Those Voices” będzie do obejrzenia w wielu kinach sieci Multikino od środy 22 marca, a w niektórych lokalizacjach pojawią się dodatkowe terminy pokazów.

Premiera pełnego metrażu o Louisie Tomlinsonie zbiega się też z publikacją „Written All Over Your Face” – 4. singla z jego najnowszego albumu. To zwiewna, pełna emocji piosenka o codziennych tarciach w związku.

Kinowy seans „All Of Those Voices” może stanowić świetne preludium do jesiennych wydarzeń. W ramach trasy Faith in the Future World Tour 2023 wokalista odwiedzi dwa polskie miasta. 10 września zagra w Tauron Arenie w Krakowie. Dzień później, 11 września, będzie można go posłuchać w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na koncerty są dostępne w sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!