Ala|Zastary dołącza do Peletonu i prezentuje nowy singiel!!

Piosenkowy duet złożony z Ali Boratyn (Blog 27) i Jakuba Sikory (Crab Invasion) wraca z nowym materiałem, który wydany zostanie nakładem warszawskiego labelu Peleton Records. Pierwszym owocem tej współpracy jest niezwykle taneczny singiel.

 
W dystrybucji cyfrowej singiel jest dostępny dzięki [Integral] Distribution Service.

“Usłyszałam” to soundtrack do piątkowej imprezy, ale i powrotu z niej taksówką, gdy na miejskich ulicach niepokój łączy się z tlącą się jeszcze lekko zabawą. Pulsujący, nieco transowy beat tego utworu pasuje idealnie na modne parkiety i fale ambitnych stacji radiowych z elektroniczną alternatywą, a Ala w swoim tekście rozprawia się z siłą plotek, obgadywania, ale i rozpaczą w ciężkich uczuciowo momentach.

Duet Ala|Zastary to para (również prywatnie) dwojga muzyków, którzy po sukcesach swoich macierzystych zespołów, postanowili redefiniować swoje muzyczne tożsamości na swoich własnych zasadach. Razem tworzą muzykę z pogranicza r’n’b, popu i lo-fi elektroniki inspirowaną filmem, podróżami i codziennością, a ich koncerty mogli zobaczyć uczestnicy najciekawszych festiwali w całej Polsce. “Usłyszałam” zapowiada nowy album duetu, który ukaże się w Peleton Records jesienią 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!