JAKE SHEARS prezentuje tytułowy utwór z nadchodzącego albumu “Last Man Dancing”!!

Jake Shears zaprezentował dziś premierowo nowy singiel “Last Man Dancing”, tytułowy utwór z jego długo oczekiwanego nowego albumu, który ukaże się nakładem Mute 2 czerwca. Jake Shears wyruszy w trasę tego lata z kameralną, szybko wyprzedaną serią koncertów w Wielkiej Brytanii, międzynarodowymi festiwalami – w tym Glastonbury i Mighty Hoopla. 

Uniwersalne przesłanie opowiedziane w powieściowych szczegółach, “Last Man Dancing” jest przypomnieniem, aby iść naprzód, niezależnie od tego, co przyniesie ci życie. Teledysk ożywia tętniący życiem świat okładki albumu; chaotyczna impreza domowa, na której Jake Shears zdobywa swoje trofeum nie tylko jako “Last Man Dancing”, ale także jako jedna z najbardziej wpływowych gwiazd popu tego pokolenia.

Samozwańczy „Last Man Dancing” pokazuje Jake’a Shearsa tam, gdzie jego miejsce: w centrum imprezy, a także w centrum popkulturowego krajobrazu, który bez wątpienia pomógł go uformować. Płyta powstała w Stanach Zjednoczonych, Portugalii i Londynie, gdzie Jake przeniósł się ze swojego nowoorleańskiego domu w okresie pandemii, a także w towarzystwie niesamowitych gości, którzy w uniwersum Shearsa mają całkowity sens: od Amber Martin i Boys Noize po Big Freedię, Kylie Minogue, a także Jane Fondę i Iggy’ego Popa. Utwory takie jak „Last Man Dancing” przywołują ten świeży początek, ale także powrót do samego siebie na płycie, która jest w różnym stopniu przejmująca, surrealistyczna i euforyczna. W trakcie swojej nieortodoksyjnej kariery, której rezultatem była wielomilionowa sprzedaż albumów na całym świecie, nominację do nagrody Brits, Ivor Novellos czy Grammy, Jake Shears nieustannie zmieniał swój kształt: nie tylko napisał wspomnienia (“Boys Keep Swinging”) i występował na Broadwayu, ale także niedawno otworzył w Londynie musical, który zebrał entuzjastyczne recenzje (Tammy Faye, napisany wspólnie z Eltonem Johnem i brytyjskim dramaturgiem Jamesem Grahamem). Ten pociąg do ciągłego ruchu – czy to na parkiecie, czy podczas tworzenia katartycznej sztuki – pozostaje niezmienny w niezwykłym życiu Jake’a Shearsa. Według jego własnych słów “choć nie każdy może dotrwać do końca, to właśnie ci ostatni tańczący są nagradzani najbardziej magicznymi momentami.”
“LAST MAN DANCING” TRACKLISTA:
1.‘Too Much Music’2.‘Do the Television’

3.‘Voices’ (ft. Kylie Minogue)

4.‘I Used to Be in Love’

5.‘Really Big Deal’

6.‘Last Man Dancing’

7.‘8 Ball’ (ft. Le Chev)

8.‘Devil Came Down the Dancefloor’ (ft. Amber Martin)

9.‘Mess of Me’

10.‘Doses’ (ft. Big Freedia)

11.‘Radio Eyes’

12.‘Diamonds Don’t Burn’

fot. Damon Baker

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!