Brazylijski artysta rockowy Adri wydaje EP „The Monster Inside Me” i potwierdza wszechstronność swojej solowej kariery

Od progresywnego rocka do heavy metalu, od garage rocka do popu, w języku portugalskim lub angielskim, brazylijski muzyk Adri pokazał w swojej niedawnej karierze solowej, że buduje solidną ścieżkę, wybrukowaną wszechstronnością i artystyczną swobodą swoich kompozycji i osiągając wielkie wyniki dla niezależnego artysty.

Po wydaniu czterech singli śpiewanych po portugalsku, Adri wydała swoją debiutancką EP-kę „The Monster Inside Me”, której możecie posłuchać poniżej:

„The Monster Inside Me” zawiera trzy nowe utwory: „She Smiled”, „Toho, The Space Ninja” w wersji demonstracyjnej oraz utwór tytułowy, w którym wystąpił znany muzyk i producent Fabiano Negri, również z Campinas-SP, śpiewający , grając na klawiszach i współprodukując piosenkę wraz z Adri, oprócz udziału syna Fabiano, Iana Absurda, grającego na basie. „She Smiled” został również wyprodukowany i przedstawiony przez Fabiano Negri, podczas gdy „Toho, The Space Ninja” został w całości wykonany i wyprodukowany przez Adri.

Co ciekawe, utwory nagrane w języku angielskim na EPkę zostały skomponowane przed tymi wydanymi przez artystę w języku portugalskim przed „The Monster Inside Me”.

Adri, który wcześniej śpiewał i grał na basie w zespole Bayhall, oficjalnie rozpoczął karierę solową we wrześniu 2022 roku wydaniem singla „Eu Que Lute”, później przechodząc przez single „Templo do Sol”, „Não Vou Parar” i „ A Caverna ”, pokazując, że jest niestrudzony i całkowicie oddany swojemu nowemu przedsięwzięciu muzycznemu.

Śledź wszystkie aktualności i dowiedz się więcej o twórczości artysty na jego oficjalnym Instagramie, @adri_esteves_

Posłuchaj poprzednich wydawnictw na Spotify:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!