Krzysiek Sokołowski ujawnia, kto zagra na jego solowej płycie

Krzysiek Sokołowski znany jest przede wszystkim jako wokalista Nocnego Kochanka a wcześniej Night Mistress, a teraz pracuje nad solową płytą. W mediach społecznościowych ujawnił garść informacji, czego możemy się spodziewać.

Solowy album nagrywa z gitarzystą Jackiem Gruszką, basistą Damianem „Fonsem” Biernackim i perkusistą Maćkiem „Pandoniczką” Duszakiem. O płycie pisze :

Na solowej płycie, którą nagrywam, znajdą się kawałki w klimacie rockowo-metalowym z tekstami w języku polskim, na poważnie. Okazuje się, że szansonista nie zawsze musi być śmieszkiem. Głównie ze względu na teksty, utwory te nie mogłyby trafić na album Nocnego Kochanka.

Płyta obfituje w partie spokojne, nastrojowe, chyba nawet romantyczne, ale oczywiście usłyszycie na niej także heavy metal, a w jednym numerze nawet punk rocka. Będzie też ukłon w stronę fanów Night Mistress.

Do studia jeżdżę w wolnych chwilach, a do tematu podchodzę bez ciśnienia. Płytę chciałbym ukończyć w tym roku i wydać w przyszłym.

O pracy nad solowym albumem Krzysiek Sokołowski mówił już w październiku 2022 roku w wywiadzie dla „Teraz Rocka” przeprowadzonym przez Łukasza Wewióra:

Mam na razie cztery utwory nagrane w całości. Postanowiłem jeździć do studia w wolnych chwilach i na spokojnie nagrywać.

 

Czekamy z Niecierpliwością na płytę 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!