AGNIESZKA MUSIAŁ – JESTEM U CIEBIE TOUR

Po spektakularnie przyjętej premierze albumu JESTEM U SIEBIE, Agnieszka Musiał rusza w Polskę!
Album Jestem u siebie to czternaście historii, do których opowiedzenia zostali 
zaproszeni: Bovska, Kamil Bednarek i Leski. 
Już jesienią Agnieszka Musiał zagra w największych polskich miastach.

Agnieszka Musiał to wnikliwa obserwatorka świata wewnętrznego. W swoich piosenkach, akompaniując sobie na ukulele zwiedza równoległe światy i opowiada zmyślone historie – chociaż podejrzewamy, że większość z nich wydarzyła się naprawdę.

Jej piosenki z ukulele w social mediach odsłuchano już kilkaset tysięcy razy. Teraz otwiera nowy rozdział, gdzie wraz z producentem muzycznym Janem Smoczyńskim akustyczne brzmienie ukulele łączą z elektroniką.

“Jestem u siebie to zapis moich przeżyć ubranych w 14 historii. Jeszcze nigdy nie opowiadałam o tym co u mnie w tak bezpośredni sposób. Zachęcona reakcjami moich najcudowniejszych słuchaczy poczułam, że chcę opowiedzieć jak najwięcej nie zastanawiając się czy to nie za dużo. Stąd też tytuł albumu Jestem u siebie, nie ukrywam, że gdzieś w środku czuję, że to hasło będzie bliskie nie tylko mi.” – mówi Agnieszka.
 
Spotkania z Agnieszką to zawsze wyjątkowe i emocjonujące wydarzenia. Podczas koncertu premierowego Kamil Bednarek wszedł na scenę zaskakując artystkę. Zapewniamy, że sama Agnieszka szykuje ogrom niespodzianek dla swoich fanów!
Zobacz występ niespodziankę z Kamilem Bednarkiem z koncertu premierowego:
https://www.facebook.com/watch/?v=864278304655044

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!