YUNGBLUD rozpoczyna nową erę

Cieszący się międzynarodowym uznaniem YUNGBLUD powraca z nowym singlem „Lowlife”. To początek nowej ery w karierze artysty, który stał się głosem pokolenia Z.

„Lowlife” to prawdopodobnie najbardziej szczere do tej pory wydawnictwo w dorobku artysty. Energiczny i buntowniczy utwór łączy ostre melodie, ciężkie linie basu oraz surowy tekst. Singiel stanowi początek dźwiękowej i twórczej zmiany, w ramach której YUNGBLUD powraca do swoich alternatywnych korzeni, jednocześnie podejmując spore ryzyko – nietypowa produkcja i przemyślane instrumenty wydają się zarówno nowe, jak i nostalgiczne.
– Napisałem „Lowlife”, ponieważ po prostu nie chciałem wychodzić z domu – opowiada Dom. – Miałem dość ludzi, gierek, samego siebie, moich przyjaciół. Za każdym razem, gdy coś robiłem, jakiś idiota miał na ten temat swoje zdanie – co powinienem zrobić lub jaki powinienem być. Prawda jest taka, że czasami chciałem być nikim, więc po prostu nie wychodziłem z łóżka. Byłem niezadowolony i pragnąłem czegoś w rodzaju nudy. Tej nudy, kiedy siedzisz w domu, w tej samej starej pościeli i oglądasz pieprzoną ogłupiającą telewizję. O tym napisałem tę piosenkę.
YUNGBLUD postanowił nie poddawać się żadnym wpływom. Zaszył się w studiu z producentem Paulem Meanym i niczego przesadnie nie planował. – Nie wchodziłem do studia z zamiarem stworzenia czegoś takiego jak „Close To Me”, „Born This Way” czy „Life On Mars”. Za każdym razem zaczynaliśmy od pustego płótna, podkręcaliśmy beat i patrzyliśmy, co się do cholery stanie.
Artysta zaczął zapowiadać singiel, wysyłając odręczne notatki do fanów z całego świata, wyszczególniając przy tym lokalizacje w Londynie, Los Angeles i Niemczech. Wkrótce pojawiły się w nich samochody ozdobione tytułem singla, które przyciągnęły tysiące fanów.

YUNGBLUD zakończył niedawno serię wyprzedanych koncertów w ramach trasy YUNGBLUD – The World Tour. Latem wystąpi przed największą jak dotąd publicznością w Ameryce Północnej. Fani muzyki będą go mogli zobaczyć także w Polsce – artysta wystąpi na FEST Festivalu.
Nieustannie opowiadając się za dziwakami, odmieńcami i osobami z marginesu społecznego, YUNGBLUD zgromadził legiony oddanych fanów z całego świata, którzy co wieczór przychodzą na jego wyprzedane koncerty i z taką pasją wykrzykują każde słowo jego piosenek, jakby od tego zależało ich życie.
W samych social mediach obserwuje go ponad 14,5 mln fanów. Miliardy streamów stanowią dowód na to, że YUNGBLUD jest jednym z najlepszych alternatywnych artystów pokolenia. Już wkrótce zaprezentuje więcej nowej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!