ARCHIVE zapowiada wersję deluxe album “Call To Arms & Angels”!!

Uznany kolektyw Archive, z południowego Londynu, ogłosił wydanie “Call To Arms & Angels (Deluxe Edition)” przed gigantyczną europejską trasą koncertową zespołu, która rozpocznie się 5 października. Płyta ukaże się w formie cyfrowej 6 października i będzie zawierać wersje demo wszystkich 17 utworów zawartych na oryginalnym albumie, a także cztery wcześniej niepublikowane utwory nagrane podczas sesji do oryginalnej płyty, w tym nowy singiel “Vice”. 

“Vice to wyróżniający się utwór, który nagraliśmy podczas sesji do „Call to Arms & Angels”. Nie trafił na album, ale zawsze go uwielbialiśmy i chcieliśmy zachować go w jego najsurowszej formie. Cieszymy się, że w końcu możemy go wszystkim udostępnić!” – mówi Darius Keeler

Singlowi “Vice” towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Bena Sommersa i Deana Austina, twórców filmu dokumentalnego Archive “Super8: A Call To Arms & Angels”. Nakręcony na starej rodzinnej kamerze Super-8mm, którą Keeler znalazł podczas sprzątania strychu swojego rodzinnego domu z dzieciństwa, dokument przedstawia pisanie i nagrywanie albumu w przerwach między lockdownami w okresie pandemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!