Nouveau Arcade wypuszcza teledysk do utworu „iHumanz” w tematyce cyberpunkowej

Duet Nouveau Arcade z Seattle wydał na początku tego roku album Dead Hearts i powraca ze zdecydowanym teledyskiem Dystopian do „iHumanz”, który dorównuje intensywnością albumu.

„ihumanz” to singiel będący połączeniem alternatywnego, gotyckiego rocka i industrialu, który zawiera eteryczną i ponurą atmosferę, zadając pytanie: „Dokąd mam stąd pójść?” Ten cyberpunkowy, inspirowany dystopią teledysk doskonale uzupełnia intensywność albumu i oferuje uderzające wizualnie wrażenia fanom muzyki alternatywnej, gotyckiego rocka i industrialu. Używając syntezatorów i stałych rytmów, Nouveau Arcade udało się stworzyć ponury singiel skupiający się na zdrowiu psychicznym. Teledysk przenosi Cię do zupełnie innego świata, pełnego pościgu, pojedynku na miecze i powstania robota. Skłonność Nouveau Arcade do przekraczania granic nie kończy się na muzyce, a teledysk jest fascynującą ilustracją, ponieważ płynnie łączy innowacyjne zdjęcia z uderzającymi obrazami, zanurzając widzów w inny świat.

„Piosenka w pewnym sensie opowiada o poddaniu się, ponieważ czasami jedyne, co robimy, to porównywanie się z innymi ludźmi, a początkowo zostaliśmy stworzeni, aby być wyjątkowi i musimy szanować naszą wyjątkowość” – wyjaśnia Nouveau Arcade . „Nadal jesteśmy tylko ludźmi i to jest w porządku. Zamiast zastanowić się nad sobą, dajemy się wciągnąć w rozrywki, jakie dają media społecznościowe i Internet, i nawet nie wiemy, kim jesteśmy. Dzieje się mnóstwo pokręconych rzeczy wokół nas, ale ostatecznie, jeśli potrafimy zaakceptować siebie jako jednostki, pozwolimy, aby nasze światło świeciło”.

Nie mieszczący się w pudełku, pierwszy album Nouveau Arcade , Dead Hearts , jest amalgramem gatunków, zawierającym wszystko, od Synthwave i Cyberpunk, po nowoczesny alternatywny rock i pop, industrial i goth, a nawet szczyptę EDM i dubstepu. Utwory takie jak „Run Boy, Run” z ciężką grą perkusyjną znanego perkusisty Pendulum KJ Sawki pokazują, że nie boją się oni zanurzyć się w cięższe terytoria z industrial metalem i odnieść sukces. „Hard Times” to doskonały przykład piękna synthpopu z jego mieniącymi się syntezatorami i chłodną atmosferą, podczas gdy „Choose Your Fighter” nabiera bardziej złowieszczego charakteru, z pulsującym krajobrazem dźwiękowym Midtempo.

Z wieloma utworami napisanymi podczas pandemii Dead Hearts to nieskończenie złożony album traktujący o eskapizmie, przeciwnościach losu, stracie, przechodzeniu przez trudne czasy i życiu w ciągłym stanie strachu. Album zawiera także własną wersję kultowego singla Garbage „Only Happy When It Rains”. oraz okładka „Jumpsuit” Twenty One Pilot (feat. KJ Sawka ). Inne występy wokalistki Keiry Verlee i artysty elektronicznego Signal Void dopełniają listę występów obejmujących misternie zaprojektowane pejzaże dźwiękowe i nieskazitelną produkcję.

Wydania Dead Hearts spotkały się ze wsparciem na wielu platformach, przy czym „Choose Your Fighter” i „Stronger Now” znalazły się na parkiecie Yandex, a „Choose Your Fighter” znalazło się także na playliście Behind The Gamepad. „Die On Me”, „Hard Times” i „Only Happy When It Rains” znalazły się na listach alternatywnych Yandex. Ich cover „Only Happy When It Rains” również znalazł się na liście odtwarzania Persistent Bad Weather.

Nouveau Arcade są gotowi odcisnąć swoje piętno na świecie, łącząc elementy nostalgicznej przeszłości i elektrycznej przyszłości, z szeroką gamą wpływów eklektycznych pomiędzy. Nouveau Arcade nie tylko myśli nieszablonowo, rozbija je, tworząc zupełnie nowy kształt, z którego tworzy własną, niepowtarzalną wizję.

Duet pochodzący z Seattle w stanie Waszyngton składa się z Kevina Prestona i Len Hotrum, wieloletnich współpracowników, którzy znają się od ponad dwóch dekad. mają wspólną historię godną uwagi. Ich projekt The Crying Spell odbył trasę koncertową ze znanymi zespołami, w tym Killing Joke, Julien-K, VAST i zagrał koncerty u boku Thriving Ivory, Filter i The Birthday Massacre oraz otwierał przed Nico Vegą, Avenged Sevenfold, Sevendust, Three Days Grace, i Godsmack. The Crying Spell zagrali także w przerwie meczu NFL dla drużyny Seattle Seahawks po otrzymaniu silnego wsparcia fanów i zostali zwycięzcą konkursu Freshman Four organizowanego przez MTV.

Dzięki Nouveau Arcade duet rozszerzył swoje brzmienie na retro-futurystyczny, hybrydowy styl elektro rocka – gdzieś pomiędzy znanymi wpływami mrocznych syntezatorów à la Depeche Mode czy The Cure, Davida Bowiego i współczesnym hybrydowym electro rockiem z elementami Muse, M83, Health , metryczny, bojowy, joywave. Kevin i Len nazwali wynik „Modwave”. Łączenie Dzięki niezwykłemu doświadczeniu twórczemu tej pary i różnorodnym umiejętnościom pisania piosenek, a także doświadczeniu ich współpracownika Stefana Scherperela w zakresie fotografii i teledysków, Nouveau Arcade wkrótce stanie się jednym z najgłośniejszych zespołów współczesnej muzyki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Nouveau Arcade , kliknij poniższe linki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!