Szwedzkie trio thrashowo-deathmetalowe Unfair Fate prezentuje intensywny oficjalny teledysk do „Confrontation”

Szwedzkie, nieubłagane trio thrash/death metal Unfair Fate z dumą udostępnia swój najnowszy oficjalny teledysk „Confrontation”.

Zespół stwierdził: „Tworząc teledysk do Confrontation z naszego najnowszego albumu „Into the Abyss”, chcieliśmy wyjść ze swojej strefy komfortu i nagrać go w stylu, którego wcześniej nie próbowaliśmy, i zobaczyć, czy poradzimy sobie z ciężkim trudem. zaśpiewaj i nakręć film, który będzie bardziej komediowym skeczem niż typowym death metalowym teledyskiem. Rezultatem jest dziwna narracja o zemście na kimś, kto cię nie szanował, konfrontacji z nim i wyrównaniu rachunków.

Przygotuj się na dziką podróż przez muzykę Unfair Fate. Teksty te malują żywy obraz surowych emocji, dzikiej determinacji i niepowstrzymanego dążenia do sprawiedliwości. Dołącz do nich, gdy poprzez swoją piosenkę odkrywają głębię gniewu i zemsty. To potężne przeżycie, którego nie możesz przegapić!

Unfair Fate dziękuje Joelowi Engqvistowi za jego wyjątkowy wkład i niezwykłą grę aktorską w filmie. Dziękują także Valdemarowi Nyströmowi za jego nieocenioną pomoc podczas postprodukcji.


„Into the Abyss” jest dostępne na wszystkich głównych platformach cyfrowych za pośrednictwem wormholedeath. Album zawiera 10 utworów thrash/death metalu, które łączą w sobie szybkość, melodię i brutalność. Zespół opisuje to jako „podróż w ciemną stronę ludzkości, gdzie króluje chciwość, korupcja i przemoc”.

Album można odtwarzać strumieniowo lub pobrać ze strony orcd.co/intotheabyss

Więcej informacji na temat Unfair Fate można znaleźć na ich stronie na Facebooku, Instagramie, kanale YouTube, Bandcamp lub Soundcloud:

www.facebook.com/theofficialunfairfate
www.instagram.com/unfairfate
www.youtube.com/@unfairfate7507
fairfate.bandcamp.com
soundcloud.com/unfair-fate-official

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!